Cum. Eki 18th, 2019

İstanbul'da “Uluslararası Cammu Keşmir Konferansı” düzenlenecek

– Cansuyu Derneği tarafından 15 Ekim’de yapılacak konferans kapsamında, “Cammu Keşmir İnsan Hakları İhlalleri Fotoğraf Sergisi” de açılacak

İSTANBUL (AA) – Cansuyu Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği tarafından 15 Ekim'de "Uluslararası Cammu Keşmir Konferansı" düzenlenecek.

Dernekten yapılan açıklamaya göre, Cammu Keşmir'in özerk statüsünün kaldırılması uluslararası konferansta ele alınacak.

Dernek Genel Merkezi Prof. Dr. Necmettin Erbakan Salonu'nda 15 Ekim'de gerçekleştirilecek konferansın moderatörlüğünü Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Kudret Bülbül yapacak.

Konferans öncesi "Cammu Keşmir İnsan Hakları İhlalleri Fotoğraf Sergisi" de açılacak.

Fransa Cumhurbaşkanı Macron: "Merkel ve Johnson ile gelecek haftalarda Cumhurbaşkanı Erdoğan ile görüşmeye karar verdik"

Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Tam da bu görüşmenin olduğu gün Başkan Trump'ın siyasi ve diplomatik nezaketle bağdaşmayan bir mektubu, medyada yer aldı."

Erdoğan: "Söz yerine getirilmemiş olursa 120. saatin sona erdiği dakika, harekatımız kaldığı yerden çok daha kararlı bir şekilde devam edecektir."

Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Salı günü Soçi'de Sayın Putin'le bu meselenin Rusya'yı ve rejimi ilgilendiren taraflarını görüşeceğiz."

Cumhurbaşkanı Erdoğan: "TSK bölgeden ayrılmayacak çünkü, oradaki güvenliğin esası bunu gerektirmektedir."