Pts. Haz 17th, 2019

İYİ Parti Genel Başkanı Akşener: “Millet İttifakı olarak kendi parti kurullarımızda ve ittifak ortağımızla yapacağımız istişarelerin ardından, millet iradesine darbeye teşebbüs edenlere karşı atacağımız adımları aziz milletimizle paylaşacağız.”

  • Akşener: “Millet iradesine darbeye teşebbüs edenlere karşı atacağımız adımları aziz milletimizle paylaşacağız”
  • ANKARA (AA) – İYİ Parti Genel Başkanı , “Demokrat Parti’nin bundan tam 72 yıl önce ilan ettiği hürriyet misakı ile önü açılan millet iradesi, bugün o kahramanların adını dilinden düşürmeyen muktedirler tarafından bir kez daha tıkanmıştır.” dedi.

    İYİ Parti Başkanlık Divanı, Yüksek Seçim Kurulu’nun (YSK) İstanbul’da Büyükşehir Belediyesi seçimlerinin yenilenmesi kararının ardından, Genel Başkan Meral

  • İYİ Parti Genel Başkanı Akşener Gümüşhane'de
  • GÜMÜŞHANE (AA) – İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, 25 yıldır politika yaptığını belirterek, "Allah'ıma bin şükür, 'hırsız' diyemediler, 'ahlaksız' diyemediler. Her türlü iftira atıldı ama bunları söyleyemediler." dedi.
    Akşener, partisince Trabzon 15 Temmuz Şehitler ve Hürriyet Parkı Atatürk Alanı'nda düzenlenen mitingin ardından geldiği Gümüşhane'de partisinin il başkanlığını ziyaretinde yaptığı konuşmada, Gümüşhane Belediye Başkan Adayı Mustafa