Jabra Elite 85t, n11.com'da satışta

İSTANBUL (AA) – Jabra'nın arama ve müzik deneyimi sunan yeni kablosuz kulak içi kulaklığı Elite Active 85t, n11.com'da satışa sunuldu.

n11.com açıklamasına göre, Aktif Gürültü Önleme (ANC) teknolojisiyle duyulmak istenmeyen gürültüleri önleyen ürün, HearThrough özelliğiyle de çevredeki seslerin istenilen seviyede duyulmasını sağlıyor.

Kullanıcıların ihtiyaçlarına yönelik geliştirdiği birinci sınıf ürünlerle ideal ses çözümleri sunan Jabra'nın yeni ürünü Elite 85t, n11.com'da satışa sunuldu. Benzeri görülmemiş bir müzik dinleme ve arama deneyimi için geliştirilen Jabra Elite 85t, dış seslerin tam olarak kontrol edilebilmesini sağlamak için pazardaki en gelişmiş gürültü önleme teknolojisiyle tasarlandı.

– Duyacağınız tüm sesler artık kontrolünüzde

Ses seviyesindeki değişiklikleri algılama biçimine göre özel olarak tasarlanan Jabra Elite 85t, ANC özelliğiyle duymak istenmeyen gürültüleri önlüyor. Gelişmiş dijital ANC teknolojisi, duyulmak istenmeyen gürültüyü önlemek için her bir kulaklıkta iki mikrofon kullanıyor. HearThrough adı verilen, tamamen ayarlanabilir şeffaf mod özelliği ise tek bir düğmeyle kullanıcının çevredeki sesleri istenilen seviyede duymasını sağlıyor.

Jabra Elite 85t, kullanıcısına Jabra Sound+ uygulamasındaki ayarlanabilir kaydırma butonunu kullanarak ANC ve HearThrough için mükemmel seviyeyi seçme ve kulaklıktaki düğmeyi kullanarak ses seviyeleri arasında hızlıca geçiş yapma imkanı sunuyor.

– Kişisel işitme profiline göre uyarlanmış mükemmel bir müzik deneyimi

12 mm hoparlör, özelleştirilebilir ekolayzer ve zengin, renkli ses için AAC ve SBC codec'leri ile çok küçük bir gövdede güçlü bir bass deneyimi sunan Jabra Elite 85t, MySound özelliğiyle uygulama içinden erişilebilen işitme testiyle kullanıcısının sesini optimize edip yapılandırıyor ve bu sesi kulaklıkta kalibre ederek kişisel işitme profiline göre uyarlanmış bir müzik deneyimi vadediyor.

Arama kalitesinden ödün vermek istemeyen kullanıcılar için özel olarak tasarlanan Jabra Elite 85t, 3 adet profesyonel sınıf mikrofonuyla kullanıcısının arama yaparken kendi sesini de duyması için özel olarak tasarlandı. En gelişmiş batarya verimliliği kullanılarak geliştirilen ürün, ANC açık iken tek bir şarjla 5,5 saate kadar ve kompakt şarj birimiyle toplam 25 saate kadar çalışıyor. Kablosuz şarj özelliğine sahip Jabra Elite 85t, tüm Qi sertifikalı şarj cihazlarıyla uyumlu olacak şekilde geliştirildi.

Güçlü ve dayanıklı malzemelerden üretilen Jabra Elite 85t, suya karşı IPX4 dereceli korumasıyla uzun yıllar kullanım vadediyor. Toz ve suya karşı 2 yıllık uzatılmış garantiyle satışa sunulan ürün, 1.849 TL lansman fiyatıyla n11.com'da yerini aldı.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

Daha Fazla Haber

İSTANBUL (AA) – Kedi ve köpek aksesuarları üreten Max & Molly markasının tüm ürünleri, 2-6 Haziran'da tanıtıma özel yüzde 25 indirimle n11.com'da hayvan severlerin beğenisine sunuluyor.

n11.com açıklamasına göre, 2010 yılından bu yana faaliyetlerine devam eden Max & Molly, kedi ve köpek tasmaları, gezdirme kayışları ve oyuncaklarıyla öne çıkıyor. Max & Molly'den Matrix serisi, kolay giydirilebilir hafif göğüs tasmaları, reflektif dikişler sayesinde gece yürüyüşlerinde ekstra güvenlik sağlıyor. Neopren dolgu baskıyı en aza indirerek çabuk kuruyor.

Snuggles serisi oyuncaklar, köpeklerin bir oyuncakta aradığı her şeye sahip bulunuyor. Yüzde 100 lateksten üretilen Snuggles serisi, tasarımı ve yumuşak yapısıyla köpeklerin vazgeçilmez oyuncağı oluyor.

Orijinal serisinde yer alan gezdirme kayışları ise eğlenceli ve canlı tasarımlar sunuyor. 3 katmanlı sandviç yapısı ile konfor sağlıyor. Anti alerjik neopren malzeme kullanılan kayışlar, kolay takılabilen yüksek kalite yaylı kanca ve ekstra aksesuar takmaya uyumlu metal halka ile geliyor.

İSTANBUL (AA) – n11.com’un e-ticaretteki tecrübesi ve güvencesi ile Doğuş Holding’in otomotiv alanındaki bilgi birikiminin birleştirildiği garaj11, araç alım satımını kolaylaştırıyor.

n11.com'dan yapılan açıklamaya göre, araç sahibi olmak, aracını değiştirmek veya aracını hemen satmak isteyenlerin yeni adresi garaj11 oluyor.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Doğuş Grubu ile Güney Kore’nin en büyük gruplarından SK Group’un ortaklığında kurulan n11.com İkinci El Satış Direktörü Kenan Bilirgen, garaj11 projesine ilişkin şunları kaydetti:

"E-ticaretin bu denli büyüdüğü ve dijitalleşmenin her geçen gün arttığı günümüzde, artık tüketiciler yaptıkları tüm alışverişlerde uçtan uça kurulmuş bir deneyim yaşamak istiyor. Biz de e-ticaretin sunduğu zahmetsiz ve güvenli alışveriş deneyimini otomotiv sektör dinamikleriyle birleştirerek garaj11’i hayata geçirdik. Projeyi hayata geçirirken öncelikli hedefimiz, tüketicilerin e-ticaretten sanki bir cep telefonu alır gibi otomobil alabilmesi yönündeydi ve bu doğrultuda karşılaşılabilecek tüm sorunları ortadan kaldıran, güven ve kolaylık vaadimizi destekleyen yeni hizmet ve çözümler geliştirdik. Platform çok kısa bir süre içinde organik olarak aylık 1 milyonun üzerinde trafik almaya başladı. Pazarda henüz yeni bir model sunmamıza rağmen birkaç ay gibi kısa bir süre içinde yüzlerce araç satışı gerçekleştirdik."

Bilirgen, "Aldığım araç sağlam mı, ekspertiz raporu güvenilir mi, ödeme yaparken sorun yaşar mıyım?" gibi soruların tümüne n11.com güvencesiyle cevap verdiklerini aktararak, garaj11’in sunduğu hizmetler ve sağladığı avantajlarla otomobil alım satımına yeni bir soluk getirdiklerine inandıklarını bildirdi.

– Haziran ayı boyunca ücretsiz nakliye fırsatı

Haziran ayının sonuna kadar sürecek tanıtım dönemine özel olarak garaj11’den araç alan tüm tüketiciler, Türkiye’nin her iline sağlanan ücretsiz nakliye fırsatından yararlanabiliyor.

garaj11 müşterileri, hayalini kurdukları otomobili akıllı filtreleme özelliği ile saniyeler içerisinde görüntüleyip, daha önce hiç olmadığı kadar detaylı bilgiye ulaşabiliyor. garaj11’de tüm araçlar bağımsız TÜV SÜD D-Expert’in ekspertiz raporu ve şase üzerinden tramer sorgulaması aracılığıyla listeleniyor.

Detaylı ekspertiz raporunda fiziki olarak aracı gören bir tüketicinin gözle fark edemeyeceği detaylar ve aracın kondisyonuyla ilgili teknik ölçümlere raporda şeffaf şekilde yer veriliyor. garaj11 ile devir masrafı da tarihe karışıyor.

Otomobilin devir-teslim işlemleri, aracı alan kişi adına garaj11 tarafından gerçekleştirilirken, kullanıcılar yeni otomobiline hiçbir ilave komisyon ya da masraf ödemeden anahtar teslim fiyatıyla kavuşuyor.

– Araçlarda garanti, banka kredisi, lojistik hizmeti tek platformda

Yalnızca belirli bir yaş ve kilometreye kadar olan araçların listelendiği garaj11’den araç alanlar, aldıkları araçlarda aracın motor, şanzıman, diferansiyel, tork konventörü ve elektrik sisteminde meydana gelebilecek arızaları teminat altına alan 3 ay/5 bin km garanti fırsatından yararlanabiliyor.

Tüketiciler alışveriş anında online olarak krediye başvurabiliyor. Ödemeler hiçbir ek masraf olmadan n11.com güvencesiyle yapılıyor. Ayrıca sunulan lojistik hizmeti sayesinde müşteriler aldıkları aracın evlerinin kapısının önüne kadar gelmesini sağlayabiliyor.