Kaleseramik'in tüm yetkili servisleri SERBİS'e kaydedildi

İSTANBUL (AA) – Kaleseramik, son dönemlerde artış gösteren servis dolandırıcılığın önüne geçmek için yetkili servis çözüm ortaklarını, Ticaret Bakanlığı'nın, tüketici ve firmaları sahte servis hizmetlerine karşı korumak amacıyla oluşturduğu Servis Bilgi Sistemi'ne (SERBİS) kaydettirdi.

Kaleseramik'ten yapılan açıklamaya göre, sektöre getirdiği yeniliklerle satış öncesi ve sonrası hizmetlerde tüketicilerine akıllı çözümler sunan şirketin tüm yetkili servisleri SERBİS'e kaydedildi.

Bu sayede tüketiciler, ürün arıza ve montaj hizmetleri, mimari mimari hizmet ve anahtar teslim tadilat hizmetleri, hijyen uygulama, temizlik, bakım ve diğer tüm hizmetleri sunan Kaleseramik'in tüm yetkili servis bilgilerine servis.gov.tr adresinden güvenilir bir şekilde erişebilecek.

Açıklamada yer alan bilgiye göre, seramikten vitrifiyeye, armatürden banyo mobilyası ve aksesuarına, akrilikten kabin ve tamamlayıcı ürünlere kadar tüm ürün gruplarını Çanakkale Seramik, Kalebodur, Kale Banyo, Edilcuoghi Edilgres, markalarıyla sunan Kaleseramik, her yıl düzenli olarak yetkili servislerini ürün, montaj, teknik yetkinlik ve iletişim becerilerini artırmak için eğitimlere tabi tutuyor.

Sadece yetkili değil etkili bir servis hizmeti sunmayı hedefleyen Kaleseramik, "Premium Yetkili Servisler"i ile ücretsiz keşif, bütünsel tadilat, iç mimar danışmanlığı, proje tasarımı-teklifi, seramik uygulaması, montaj, arıza, bakım, yüzey temizlik, hijyen uygulamaları ve bakım paketi gibi birçok uygulamasıyla müşterilerinin ihtiyaçları için pratik çözümler üretiyor.

Anahtar teslim çözümleriyle tüm banyo ihtiyaçlarını tek noktada buluşturan Kaleseramik, "Premium Yetkili Servisleri"nin bütün hizmetleri, Kale güvencesi ile yapılıyor.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

Daha Fazla Haber

İSTANBUL (AA) – Kaleseramik, acil ihtiyaç duyulan 6 adet tam donanımlı konteyner banyoyu kısa sürede hazırlayarak, Antalya ve Muğla'daki afet bölgelerine gönderdi.

Şirket açıklamasına göre, yangınların başladığı ilk günden bu yana devletin ilgili birimlerinin yanı sıra sivil toplum kuruluşları ve yerel yönetimler ile iş birliği içinde olan Kaleseramik, bu kapsamda afet bölgesinde acil ihtiyaç duyulan 6 adet tam donanımlı konteyner banyo hazırladı.

Duş, tuvalet ve bebek bakım bölümlerinden oluşan özel yapım konteyner banyolar Muğla (Kenkercik, Köyceğiz, Marmaris) ve Antalya (Alanya) Belediyesi'ne teslim edildi.

Yoğun çabalar sonucu kısa sürede hazırlanan konteyner banyolar, yerel yönetimler tarafından afet bölgesinde ihtiyaç duyulan noktalara yerleştirilecek. Hijyen bakımları yapılan konteyner banyolar, afetten etkilenen, evleri yanan vatandaşların yanı sıra yangın söndürme çalışmalarında yer alan görevlilere hizmet verecek.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Kaleseramik Genel Müdürü Altuğ Akbaş, doğaya ve çevreye saygının hiç olmadığı kadar önem kazandığı bir yüzyılın içinde olunduğunu belirterek, "Sahip olduğumuz zenginlikleri yarınlara taşımak için hepimize önemli sorumluluklar düşüyor. Kale Grubu olarak, bu anlayıştan yola çıkarak, #İyiBakDünyana hareketini başlattık. Şu anda yaşadığımız süreç, bu hareketin ne kadar önemli olduğunu bir kez daha gördük. Bugün gözlerimizin önünde yanan ormanlarımızın ateşi hepimizin yüreğini yakıyor. Bizlere nefes olan ormanlarımız birbiri ardına yanıp, kül oluyor. Yanan sadece orman değil, çocuklarımızın yarınlarıdır." ifadelerini kullandı.

Akbaş, "Kaleseramik olarak, ilk günden bu yana yangınların bir an önce söndürülmesi için üzerimize düşeni yapmaya çalışıyoruz. Bu çerçevede yangınlarla mücadeleye destek olmak adına hazırladığımız özel donanımlı 6 konteyner banyoyu afet bölgesine gönderdik. Bundan sonra da hem yanan yüreklerin hem de toprağın rehabilitesi için destek olmaya devam edeceğiz. Başka afetlere karşı da bu özel yapım konteynerleri üretmeye devam edeceğiz." değerlendirmesinde bulundu.

İSTANBUL (AA) – Kaleseramik, bu yıl da Brand Finance'in, "Türkiye'nin En Değerli Markaları-Turkey 100" raporundaki yerini aldı.

Kaleseramik'ten yapılan açıklamaya göre uluslararası marka değerlendirme ve strateji danışmanlık şirketi Brand Finance, "Türkiye'nin En Değerli Markaları-Turkey 100" raporunu açıkladı.

Çanakkale Seramik, Kalebodur, Kale Banyo, Edilcuoghi ve Edilgres markalarıyla insan sağlığına duyarlı, sürdürülebilir, çevreci ve doğa dostu inovatif ürünleri ile sektörde ilkleri gerçekleştiren Kaleseramik, bir kez daha Türkiye'nin en değerli markaları arasındaki yerini korudu.

Kaleseramik, geçen yıl olduğu gibi bu yıl da Türkiye'nin en değerli 100 markası arasında yer alırken, bu sene 15'incisi yayınlanan raporda Kaleseramik, yapı sektörü alanında listeye girmeyi başarabilen tek marka oldu.

Zorlu salgın koşullarına rağmen sıralamada bir sıra yukarı çıkarak, 87'nci olurken Kaleseramik, insanların evlerine kapandığı bu dönemde de yaşam alanları güzelleştirmeye devam etti.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Kaleseramik Genel Müdürü Altuğ Akbaş, Türkiye'nin en değerli markaları arasında yer almaktan gurur duyduklarını belirterek, şunları kaydetti:

"Kurulduğumuz günden bu yana kendimizi sürekli geliştirerek, istikrarlı bir şekilde büyümemizi sürdürüyoruz. İnsanı odağına alan yenilikçi ve çevre dostu sürdürülebilir ürün ve projelerle bir yandan sektörün gelişimine öncülük ederken, diğer yandan da dünyaya ve geleceğimize sahip çıkıyoruz. Türkiye'de seramiğe adını veren bir marka olarak, ürettiğimiz ürünleri de iç pazarın yanı sıra dünyanın en büyük seramik üreticisi Çin dahil 80 ülkeye ihraç ediyoruz.

Bugün de 64 yıllık bilgi, birikim ve tecrübemizin yanı sıra sahip olduğumuz Ar-Ge gücümüz ile küresel marka olma yolculuğumuzu sürdürüyoruz. Uluslararası marka değerlendirme kuruluşu Brand Finance'ın da bu başarımızı bir kez daha tescil etmesi, bizlere bu yolda ekstra motivasyon sağlıyor. Bunda emeği olan tüm çalışma arkadaşlarıma teşekkür ediyorum.”

Akbaş, Kaleseramik'in Türkiye'nin en değerli markaları listesindeki varlığını artık geleneksel hale getirdiğini vurgulayarak, bugüne kadar olduğu gibi, bundan sonra da daha iyi bir dünya için üretmeye, Türkiye'ye ve Türk insanına değer katmaya devam edeceklerini aktardı.