Kardemir Karabükspor'da İlhan Özer dönemi

KARABÜK (AA) – Spor Toto 1. Lig ekiplerinden Kardemir 'un başkanı Mehmet Yüksel, teknik direktör İlhan Özer ile anlaştıklarını bildirdi.

Yüksel, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Taner Öcal'dan boşalan teknik direktörlük görevine İlhan Özer'in getirildiğini söyledi.

Özer ile ön anlaşmanın yapıldığını belirten Yüksel, "İlhan Özer, daha önce bu takımda uzun yıllar futbol oynamış tecrübeli bir kardeşimiz. En önemlisi Karabüklü ve futbolcuları çok iyi tanıyor. Hocamız sezon sonuna kadar takımın başında olacak. Yarın resmi imzalar atılacak. Her iki tarafa da hayırlı olsun. Umarım bu değişiklik takıma iyi gelir." diye konuştu.

 • Kardemir Karabükspor'da Levent Açıkgöz dönemi sona erdi
 • KARABÜK (AA) – Spor Toto 1. Lig ekiplerinden Kardemir Karabükspor'un başkanı Mehmet Yüksel, teknik direktör Levent Açıkgöz ile yolların ayrıldığını bildirdi.
  Yüksel, AA muhabirine yaptığı açıklamada, bir süredir çalıştıkları Açıkgöz ile anlaşarak yolları ayırdıklarını söyledi.
  Teknik direktör Açıkgöz'ün en zor anlarında yanlarında olduğunu belirten Yüksel, "Ancak bir kan değişikliğine de ihtiyacımız var. Ekonomik açıdan verdiğimiz mücadelenin

 • Kardemir Karabükspor'da İlhan Özer dönemi
 • KARABÜK (AA) – Spor Toto 1. Lig ekiplerinden Kardemir Karabükspor, teknik direktör İlhan Özer ile sözleşme imzaladı.

  Özer, kulübün Yenişehir'deki tesislerinde düzenlenen imza töreninde, kendisini sezon sonuna kadar kırmızı-mavili yapan sözleşmeye imza attı.
  Özer, burada yaptığı konuşmada, Karabükspor'a gönülden bağlı olduklarını, hiçbir görevden kaçmayacaklarını söyledi.
  Zor bir süreçten geçtiklerine dikkati çeken Özer, genç oyuncularla ellerinden geleni yapacaklarını