Kastamonu Belediyesporlu hentbolcular yeni sezonu heyecanla bekliyor

KASTAMONU (AA) – Hentbol Kadınlar Süper Lig ekiplerinden Kastamonu Belediyespor'un kadrosuna kattığı kaleci Merve Durdu ile sözleşmesi bir yıl daha uzatılan Beyza İrem Türkoğlu, Kastamonu'da bulunmaktan mutluluk duyuyor.

Beyza İrem Türkoğlu, yaptığı açıklamada, Kastamonu Belediyespor'a geçen yıl transfer olduğunu hatırlattı.

Kastamonu'da güzel işler çıkaracaklarına inandığını dile getiren Beyza İrem, "Bir sene daha Kastamonu ailesinin bir parçası olacağım için çok mutluyum. Bu sene takımımıza yeni katılan arkadaşlar var ve Kastamonu taraftarının desteğiyle çok daha güzel işler başaracağımızı umuyorum. Yeniden hentbol oynamak ve Kastamonu taraftarıyla buluşmak için sabırsızlanıyorum." ifadelerini kullandı.

Muratpaşa Belediyespor'dan transfer edilen Merve Durdu ise şunları kaydetti:

"Bu takımın bir parçası olduğum için mutluluk duyuyorum. Umuyorum ki birlikte çok güzel işler başaracağız. Yöneticilerimiz, takım ve taraftar, Kastamonu camia olarak gerçekten hentbola değer veriyor ve değer katıyor. Böylesine güzel, etkili taraftarların desteğiyle oynayacak olmaktan dolayı da heyecanlıyım."

Milli Savunma Bakanı Akar, Genelkurmay Başkanı ve Kara Kuvvetleri Komutanı ile Irak sınırındaki birliklerde inceleme ve denetlemelerde bulunuyor.

Konya'da, bir iş yerinde doğal gaz patlaması meydana geldi, bölgeye çok sayıda itfaiye ve sağlık ekibi sevk edildi.

Kovid-19'dan son 24 saatte Brezilya'da 905, Hindistan'da 935, Meksika'da 695 kişi hayatını kaybetti.

İstanbul'da Kuzey Marmara Otoyolu’da otobüs kazası meydana geldi. Kazada ölü ve yaralılar olduğu bildirildi.

MSB: "Irak'ın kuzeyindeki Zap bölgesinde tespit edilen 2 PKK'lı terörist hava harekatıyla etkisiz hale getirildi."

Bakan Koca: "Hastane doluluk oranlarımızda, yeni yatan ve taburcu olan hastaların yakın sayılarda olması sebebiyle değişiklik yok."