Cum. Oca 17th, 2020

Kılıçdaroğlu'ndan engelli ressam Yalçın'a ziyaret

– CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, ziyaret ettiği ressam Muhammed Yalçın’ın evinin atölye yapılması için çalışma başlatılacağını bildirdi

ANKARA (AA) – CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, engelli ressam Muhammed Yalçın'ı, Ankara Mamak'taki evinde ziyaret etti.

CHP'den yapılan açıklamada, Kılıçdaroğlu'nun ressam Yalçın'ı, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş ile ziyaret ettiği belirtildi.

Kılıçdaroğlu'nun Muhammed Yalçın'ın evinin atölye yapılması için çalışma başlatılacağını söylediği kaydedilen açıklamada, ressam Yalçın'a, Ankara ve diğer illerde açacağı sergiler için de destek sözü verileceği bildirildi.

Yalçın bir süre önce Kılıçdaroğlu'nu makamında ziyaret ederek tablo hediye etmişti.

İTÜ Rektörü Prof. Dr. Mehmet Karaca, Doğa Koleji ile ilgili devir işlemlerinin tamamlandığını, öğretmenlerin maaş ödemelerinin yapıldığını bildirdi.

Yaklaşık 18 milyon öğrenci bugün karne heyecanı yaşadı #karnegünü

https://youtu.be/QaSjLK8lMrQ

Esed rejimi ve destekçilerinin İdlib Gerginliği Azaltma Bölgesi'ne saldırıları nedeniyle 13 bine yakın sivil daha Türkiye sınırı yakınlarına göç etti.

Cumhurbaşkanı Erdoğan:"(İmamoğlu'nun mektubu) Mektubun içeriğinde sizin anlattıklarınızdan daha farklı şeyler var. Bunları benim açıklamama gerek yok"

Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Kanal İstanbul'da kararlıyız."

Erdoğan: "(Adil Öksüz) Yakalandığı anda fizan da olsa alır gelir gereğini yaparız."

Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Kanal İstanbul konusu bu şahsın (Ekrem İmamoğlu) konusu değil."

Erdoğan: "(CHP'lilerin Kanal İstanbul güzergahından arazi, arsa aldığı iddiası) Parası olan alırsa alır, çok da beni ilgilendirmiyor."

Cumhurbaşkanı Erdoğan: "(Barış Pınarı Harekatı bölgesindeki 3 şehit) Bunu karşılıksız bırakamayız"

Cumhurbaşkanı Erdoğan: "(Hafter) Bu adam güvenilir bir adam değil. Trablus'u dün bombalamaya devam ettiler."