Koçtaş İnsan Kaynakları Direktörlüğü görevine Eriş Aslan getirildi

İSTANBUL (AA) – Koçtaş'ta İnsan Kaynakları ve Endüstri İlişkileri Direktörlüğü'ne, Koç Holding şirketlerinde üstlendiği başarılı görevlerle alanında tecrübeli bir isim olan Eriş Aslan atandı.

Koçtaş'tan yapılan açıklamaya göre, Eriş Aslan, Koçtaş'ın, İK politika ve stratejilerinin uygulanmasından sorumlu olacak.

Uzun yıllardır Koç Holding bünyesinde endüstri ilişkileri yöneticisi olarak çalışan Aslan, Koçtaş'ın insan kaynakları stratejilerini hayata geçirmek üzere temmuz ayı itibarıyla yeni görevine başladı.

ODTÜ Endüstri Mühendisliği lisansının ardından Koç Üniversitesi'nde Yöneticiler İçin İşletme yüksek lisansını (Executive MBA) tamamlayan Aslan, 2007-2009'da Ford Otomotiv Sanayi AŞ'de sırasıyla endüstri mühendisi ve insan kaynakları ekip lideri olarak görev yaptı.

2012-2014'te Bosch Türkiye bünyesinde insan kaynakları uzmanı olarak görev alan Aslan, 2014'te Aygaz'da insan kaynakları yöneticisi, 2016 yılından itibaren de Koç Holding bünyesinde endüstri ilişkileri yöneticisi görevlerini yürüttü.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Koçtaş İnsan Kaynakları Direktörü Eriş Aslan, Koçtaş ekibine katılmaktan heyecan duyduğunu aktararak, şunları kaydetti:

"Koçtaş; dijital dönüşüme yaptığı yatırımlar, hız verdiği mağazalaşma stratejisi, sunduğu ürünler, çözüm önerileri ve hizmetlerle müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutarken en büyük gücü olan insan kaynağına da çok ciddi yatırımlar yapan bir şirket. Koçtaş, çevik kültür dönüşümünü ana odağında konumlandırarak Koç Topluluğu'nun bu alandaki dönüşümüne de ivme kazandıran şirketlerin başında geliyor. Gelecek dönem stratejilerimizi de en büyük gücümüz olan çalışma arkadaşlarımızı odağımıza alarak artan bir motivasyonla planlamayı ve uygulamayı sürdüreceğiz."

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

Daha Fazla Haber

İSTANBUL (AA) – Koçtaş, terasta ev rahatlığı yaşamak isteyenler için farklı öneriler sunuyor.

Koçtaş açıklamasına göre, birkaç dekoratif dokunuşla terasını şık ve kullanışlı bir alana dönüştürmek isteyenler aradıkları fikir önerilerine Yaşayan Evler Blog'dan, tüm ihtiyaçlarına ise Koçtaş mağazaları, koctas.com.tr ve Koçtaş mobil uygulamasından ulaşabiliyor.

Zemin ve teras dekorasyonunda aydınlatmalara, şemsiyelerden salıncaklara kadar uygun fiyatlı, şık görünümlü ve rahat öneriler sunuluyor.

İSTANBUL (AA) – Bayram tatilini doğada geçirmek isteyenlerin aradığı tüm kamp ürünleri Koçtaş'ta ziyaretçileri bekliyor.

Koçtaş'tan yapılan açıklamaya göre, yaşam alanları için binlerce çeşit ürün ve çözüm önerisini müşterileriyle buluşturan Koçtaş, bayram tatilini doğada geçirmek isteyenlere ihtiyaç duyacakları tüm kamp ürünlerini en uygun fiyatlarla tek adreste sunuyor.

Soğuk ve nemden koruyacak çadırlar, mat ve uyku tulumları, açılır-kapanır kamp sandalyesi ve kamp masası gibi doğa tatili için gerekli tüm ihtiyaçlar geniş ürün seçenekleriyle Koçtaş'ta müşterileri bekliyor.

Kamp ocağından yemek pişirme setine, çaydanlıktan kamp mutfağına kadar tüm ihtiyaçlara Koçtaş mağazalarından, koctas.com.tr'den ve Koçtaş mobil uygulamasından ulaşılabiliyor.

Koçtaş uzmanları ilk kez kampa gideceklere; ihtiyaçları olan kamp malzemelerine mutlaka göz atmalarını, mevsim şartlarına uygun malzemeleri yanlarında götürmelerini, yakın bir kamp alanı tercih etmelerini ve mümkünse ilk kamp deneyimini yakınları ile geçirmelerini tavsiye ediyor.

Şirketin kampa nereye gideceklerini düşünenler ve kamp için hangi malzemelere ihtiyaçları olacağını öğrenmek isteyen kişiler için hazırladığı sayfada Türkiye'deki en popüler kamp rotaları ve bu rotalarla ilgili detaylı bilgi yer alıyor.