MediaMarkt ve istegelsin'den iş birliği

İSTANBUL (AA) – MediaMarkt Türkiye, online market siparişi uygulaması istegelsin ile iş birliğine gitti.

MediaMarkt Türkiye'den yapılan açıklamaya göre, teknolojiseverlere MediaMarkt CLUB ile çeşitli avantajlar sunan MediaMarkt Türkiye, istegelsin ile gerçekleştirdiği iş birliğiyle CLUB üyelerine indirim sağlamaya devam ediyor.

Buna göre, istegelsin'den yapılacak 180 TL ve üzeri alışverişlerde favori mağazası İstanbul, Kocaeli, Ankara ve Bodrum'da olan teknolojiseverler, 25 TL indirim hakkı kazanacak.

Kampanyadan yararlanmak için MediaMarkt CLUB üyesi olmak yeterli olacak. Kampanya, 20 Şubat'a kadar devam edecek.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

Daha Fazla Haber

İSTANBUL (AA) – MediaMarkt, Babalar Günü'nde hediye alacaklar için pek çok üründe indirim kampanyası başlattı.

Şirketten yapılan açıklamaya göre, TV'lerden tıraş makinelerine, bilgisayar aksesuarlarından akıllı saatlere, USB belleklerden tablete ve akıllı telefonlara kadar pek çok ürün kategorisinde avantajlı fiyatlar sunan MediaMarkt, bu yıl babası için hediye seçeceklere de birçok ürün alternatifi sunuyor.

Yıl boyunca özel günlerde cazip indirim fırsatı sunan kampanyalarıyla dikkati çeken MediaMarkt, bu Babalar Günü öncesinde birçok üründe indirime girdi.

Açıklamada değerlendirmelerine yer verilen MediaMarkt Türkiye CEO'su Yenal Gökyıldırım, konuya ilişkin olarak şunları kaydetti:

"20 Haziran Babalar Günü'nde, onların pazar günlerine yakışacak ve daha keyifli anlar yaşamalarını sağlayacak hediye seçeneklerinden oluşan bir kampanya paketi hazırladık. Bu yıl alınacak hediyeler hem babaları hem de avantajlı fiyatlarla tüketiciyi sevindirecek."

İSTANBUL (AA) – MediaMarkt, 7 Haziran'a kadar dev ekran TV'lerde 1.000 liraya varan indirime girdi. Kampanya kapsamında ses sistemlerinde seçili ürünlerde de indirimli fiyatlar geçerli olacak.

MediaMarkt açıklamasına göre şirket, Avrupa Futbol Şampiyonası öncesi, "Şampiyona dev ekranda izlenir" mottosundan hareketle kampanya başlattı.

Avrupa'nın 12 farklı şehrinde düzenlenecek ve büyük bir heyecana sahne olacak şampiyonayı dev ekranlarda izlemek isteyenlere özel bir kampanya hazırlayan MediaMarkt, "Biz de bu renklere gönül verdik, futbolu ayağınıza getirdik." diyerek, geniş ekranlı TV'lerde 1.000 liraya varan indirime gitti.

Kampanya kapsamında seçili ses sistemlerinde de cazip fiyat avantajları uygulanacak. Ayrıca kampanya çerçevesinde seçili ses sistemleri de cazip fiyatlarla satışa çıkacak.