Pts. Ağu 19th, 2019

Mehmet Ali Erbil hastaneye kaldırıldı

İSTANBUL (AA) – Sunucu , düşme nedeniyle kaldırıldığı hastanede ameliyat edildi.

Acıbadem Maslak Hastanesi'nden yapılan açıklamada, akşam saatlerinde düşme nedeniyle hastanenin acil servisine kaldırılan Erbil'in ameliyat edildiği belirtildi.

Açıklamada görüşlerine yer verilen göğüs cerrahisi uzmanı Prof. Dr. Semih Halezeroğlu, Mehmet Ali Erbil'in evinde düşme sonrası hastanenin acil servisine getirildiğini belirterek, "Yapılan tetkiklerde kaburgalarında çoklu kırıklar ve sonucunda gelişen göğüs boşluğunda kanama ve hava birikmesi tanıları ile acil operasyona alınmıştır. Operasyon başarıyla sonuçlanmış ve hastamız yoğun bakımda takibe alınmıştır. Genel durumu şu an iyidir." ifadelerini kullandı.

  • Mehmet Ali Erbil'in sağlık durumu
  • İSTANBUL (AA) – Acıbadem Maslak Hastanesi Göğüs Cerrahisi Uzmanı Prof. Dr. Semih Halezeroğlu, dün akşam düşme nedeniyle hastaneye kaldırılan ve ameliyat edilen sunucu Mehmet Ali Erbil'in sağlık durumunun iyi olduğunu belirterek, "Genel durumu son derece iyi, herhangi bir hayati tehlikesi söz konusu değil. İçerideki kanama tamamen durdurulmuş durumda. Halen 3 kaburgasındaki kırık devam ettiği için