Migros'tan Tarsus'a ilk bulvar üzeri mağaza

İSTANBUL (AA) – Migros, Mersin’in Tarsus ilçesindeki 7'nci mağazasını Kardeş Şehirler Langen Bulvarı'nda açtı.

Şirketten yapılan açıklamaya göre, "Tarsus İstasyon MM Migros", Migros'un ilçede bulvar üzerinde yer alan ilk büyük mağazası oldu.

Türkiye’nin 81 ilinde tüketicilerin değişen ihtiyaçlarına hızla cevap verebilen ürün portföyüyle 67 yıldır hizmet veren Migros, Tarsus'taki bulvar üzeri ilk büyük mağazasını açarak ilçede 7 mağazaya ulaştı.

Mart ayında hizmete açılan mağaza, Kardeş Şehirler Langen Bulvarı’nda, tren istasyonu yanında yer alıyor.

Haftanın 7 günü, 09:00-22:00 saatleri arasında hizmet verecek olan Tarsus İstasyon MM Migros mağazası bin metrekarenin üzerindeki satış alanı ile müşterilerine hızlı ve kolay alışveriş imkanı sağlıyor.

Zengin çeşitli taze ürün gruplarının sağlıklı ve hijyenik koşullarda satışa sunulduğu mağazada; kasap, şarküteri, balık ve M Fırın reyonlarının yanı sıra, sebze meyve, kuru gıda, kozmetik ve züccaciye reyonları bulunuyor. Bölge halkının tüm temel ihtiyaçlarını karşılayan mağazada 15 bin çeşit ürün satışa sunuluyor.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

Daha Fazla Haber

İSTANBUL (AA) – Bölgesel Kooperatifler Zirvesi'nde katılımcılara çeşitli eğitimler veren ve bire bir görüşmeler gerçekleştiren Migros, kooperatif temsilcileri ile bir araya gelerek yeni iş birlikleri için fırsat yarattı.

Şirketten yapılan açıklamaya göre, Ticaret Bakanlığı tarafından düzenlenen Bölgesel Kooperatifler Zirvesi’nin ilki Migros’un sponsorluğunda Adana’da gerçekleştirildi.

16-18 Haziran 2021'de 100’ün üzerinde kooperatifin katıldığı zirvede kooperatiflerle bir araya gelen Migros, verdiği eğitimlerle katılımcıları bilgilendirirken, yeni iş birlikleri için çalışmalar yürüttü.

Migros, zirve kapsamında “Sürdürülebilir Ticaret”, “Kalite” ve “Tarımsal Üretim” alanında eğitimler düzenledi. Anadolu topraklarının zenginliğini koruma, yerel değerlere sahip çıkma ve milli mirası gelecek nesillere taşıma misyonuyla hazırladığı tüm Türkiye’nin tarımsal zenginliğini etkileyici bir şekilde gösteren “Tarım Bizim Geleceğimiz” belgeselinin gösterimini gerçekleştiren Migros, tarımın hem Türkiye hem dünya hem de gelecek nesiller için sahip olduğu önemini anlattı.

Migros Aile Kulübü ve Migros Perakende Akademisi güç birliğinde, kadınların farklı konularda aldıkları eğitimlerle kendilerini geliştirmelerine ve yeni beceriler edinmelerine katkıda bulunmak amaçlayan ve 1 milyon kadına ulaşmak üzere çalışmalarını sürdüren eğitim platformu Migros Kadın Akademisi hakkında katılımcılara detaylı bilgi aktarıldı.

Migros ayrıca zirvede kadınların güçlendirilmesi odağına alarak hayata geçirdiği bir diğer projesi olan Migros İyi Gelecek Elçileri platformunun üyeleriyle de bir araya geldi. Money üyesi her kadının iyigelecekelcileri.migros.com.tr web sitesine üye olarak katılabildiği bu online platformda fikirleri ile ilham veren kadınlar bir araya geliyor, eğlenirken aile bütçelerine katkıda bulunuyor. Migros’u yakından takip eden ve alışveriş konusunda uzmanlaşmış üyeler kendilerine verilen görevleri yerine getirdikçe puan kazanıyor.

Güçlü üretici ve kazançlı tüketici için kooperatiflerin Türkiye’deki önemli destekçilerinden Migros, fuar kapsamında düzenlenen fuarda yer alan standına kadın kooperatif üyeleri ile bir araya gelerek sorularını yanıtladı. Türkiye çapında 30 Migros mağazasında, 105 farklı alanda kişisel gelişim ve meslek edindirme kursları ile binlerce kişiye hayalindeki işi ve hobiyi gerçekleştirme fırsatı sunan Aile Kulübü standı da fuarda en çok ilgi gören stantlardan biri oldu. Aile Kulübü üyelerinin el emeği ürünlerinin sergilendiği stantta, yeni üye başvuruları toplandı.

İSTANBUL (AA) – Migros, kalite yönetimi alanındaki çalışmalarını hızlandırarak dağıtım merkezlerinin, sebze meyve depolarının ve ev dışı tüketim (toptan) depolarının tamamını Kovid 19 Güvenli Hizmet/Üretim kapsamında belgelendirerek belge sayısını 55’e yükseltti.

Şirketten yapılan açıklamaya göre, perakendeye 67 yıldır öncülük eden Migros, müşterilerine her zaman en kaliteli ve en güvenilir hizmeti sunmak amacıyla çalışmalarını hız kesmeden sürdürüyor. Gıda güvenliği, kalite, çevre yönetimi, müşteri memnuniyeti, iş sağlığı ve güvenliği, Kovid-19 güvenli üretim/hizmet belgeleri, iyi tarım uygulamaları, yeşil ofis, sürdürülebilirlik gibi pek çok alandaki çalışmalarıyla sektörünün en çok kalite yönetim belgesine sahip şirketi Migros, sertifika sayısını 55’e yükselterek geleceğin perakendesine bugünden hazır olduğunu bir kez daha gösterdi.

Mart ayında 40 adet sertifikaya sahip olan Migros, müşterilerine her alanda yüksek kaliteli hizmet verebilmek amacıyla çalışmalarını hızlandırdı. Kovid-19 salgınıyla mücadele kapsamında sektöründe ilk kez TSE COVID-19 Güvenli Hizmet/Üretim Belgesi’nin sahibi olan Migros’un, tüm dağıtım merkezleri, sebze meyve depoları, ev dışı tüketim (toptan) depoları, üretim tesisleri, Taze Direkt ve e-ticaret operasyonları, seçili ofisleri, mağazaları ile alışveriş merkezleri söz konusu belgeyi almaya hak kazandı.

Türk Standartları Enstitüsü (TSE) tarafından gerçekleştirilen denetimleri başarıyla tamamlayan Migros ayrıca, TS EN ISO 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi, TS EN ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi, TS EN ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi, TS ‘EN ISO 45001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi’ ve ‘TS ISO 10002 Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi belgelerinin sürdürülebilirliğini sağladı.