Cts. Tem 20th, 2019

“Millet ne karar verirse başımızın üzerinde yeri var”

DENİZLİ (AA) – Ekonomi Bakanı , yarın yapılacak Cumhurbaşkanı ve 27. Dönem Milletvekili Genel Seçimi'ne ilişkin, "Bu milletin 'mahşeri vicdan' dediğimiz o vicdanı, müthiş bir terazidir. Verdiği kararlarda asla da hata olmaz. Ve ne karar verirse başımızın üzerinde yeri vardır." dedi.

Bakan Zeybekci, Merkezefendi ilçesi Bayramyeri Meydan'ında partisince kurulan seçim stantlarını gezerek, vatandaşlarla sohbet etti.

Burada gazetecilere, yarın gerçekleşecek seçimlerle ilgili bir değerlendirmede bulunan Zeybekci, "Memleketimiz ve milletimiz için Rabbim inşallah hayırlı sonuçlar getirsin. Gördüğünüz gibi demokrasinin, milletin iradesinin tecellisi için son gün ve son anlar yaşanıyor." dedi.

Gayet medeni, demokratik ve festival havasında geçen seçim çalışmalarında artık son faaliyetlerin yapıldığına işaret ederek, "Hayırlı olsun inşallah. Güzel olacak, ben ona inanıyorum. Çünkü bu milletin 'mahşeri vicdan' dediğimiz o vicdanı, müthiş bir terazidir. Verdiği kararlarda asla da hata olmaz. Ve ne karar verirse de başımızın üzerinde yeri vardır." diye konuştu.

Daha sonra partililerle bir araya gelen Zeybekci'nin programı basına kapalı devam etti.

  • “Bu aziz millet tarihi boyunca asla 'aman' demedi”
  • DENİZLİ (AA) – Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci, "Allah'ın izniyle bütün bu operasyonların, her türlü kötülüğün bir bir bittiğini geçmişte gördük, yine görmeye devam edeceğiz. Hiç unutmasınlar, asla akıllarından çıkarmasınlar, bu aziz millet tarihi boyunca asla 'aman' demedi." dedi.

    Bakan Zeybekci, Denizli Büyükşehir Belediyesi tarafından Honaz ilçesinde inşa edilen ilçe otogarı, yüzme havuzu ve itfaiye hizmet binasının

  • “İzmir'e hizmet etmek benim için şereftir”
  • İZMİR (AA) – AK Parti İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Nihat Zeybekci, seçim sonuçlarının hayırlı olmasını dileyerek, İzmir'e hizmet etmeye devam edeceğini ve bundan da şeref duyacağını belirtti.
    Zeybekci, seçim sonuçlarını takip ettiği partisinin İzmir İl Başkanlığı'nda gazetecilere yaptığı açıklamada, seçim sonuçlarının Türkiye'ye ve İzmir'e hayırlı olmasını diledi.
    Milletin bir karar verdiğini ve milletin iradesinin