Per. Haz 20th, 2019

Milli Savunma Bakanı Akar, Şanlıurfa'da

– Şanlıurfa’da cuma namazını kılan Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar ve beraberindeki heyete, vatandaşlar sevgi gösterisinde bulundu

ŞANLIURFA (AA) – Şanlıurfa'da cuma namızını kılan Milli Savunma Bakanı ve beraberindeki heyete, vatandaşlar ilgi gösterdi.

Beraberinde Genelkurmay Başkanı Orgeneral Yaşar Güler ve Kara Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Ümit Dündar ile Suriye sınırında görevli birliklerde incelemelerde bulunmak üzere kentte gelen Akar, cuma namazını Balıklıgöl Yerleşkesi'ndeki Dergah Camisi'nde eda etti.

Akar ve beraberindekilere cuma namazı sonrası vatandaşlar alkışlarla yoğun bir ilgi gösterdi.

Kalabalıkla tokalaşan Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, vatandaşların "Allah'a emanet olun paşam", "Başarınız daim olsun", "Allah muvaffak etsin" şeklindeki sözlerine, "Sağolun" şeklinde cevap verdi.

Şanlıurfa Valisi Abdullah Erin ve ilgililerin de eşlik ettiği Akar, aracına binerken buradaki görevli güvenlik görevlisine, hayırlı görevler diledi.

 • Genelkurmay Başkanı Akar Şanlıurfa’da
 • Genelkurmay Başkanı Akar Şanlıurfa'da
  Orgeneral Hulusi Akar, Vali Abdullah Erin ile makamında bir süre görüştü.

  ŞANLIURFA
  Genelkurmay Başkanı Orgeneral Hulusi Akar, Şanlıurfa Valiliğini ziyaret etti.
  Orgeneral Akar, Kara Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Yaşar Güler ile dün sınır birliklerinde denetlemelerde bulunmak üzere geldiği Şanlıurfa‘da bu sabah Vali Abdullah Erin ile makamında bir süre görüştü.
  Basına kapalı gerçekleştirilen ziyarette, 20. Zırhlı Tugay Komutanı Tuğgeneral İsmail Hakkı

 • Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar Kayseri'de

 • – Akar, Kayseri Valisi Şehmus Günaydın ve Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç ile görüştü