Pts. Tem 22nd, 2019

MKE Ankaragücü'nde Erzurumspor maçı hazırlıkları

ANKARA (AA) – Spor Toto Süper Lig'in 6. haftasında deplasmanda Büyükşehir Belediye ile karşılaşacak MKE , bu maçın hazırlıklarına başladı.

Beştepe Tesisleri'nde teknik direktör İsmail Kartal yönetiminde yapılan antrenmanda, dün Akhisarspor maçında ilk 11'de sahaya çıkan futbolcular, yenilenme çalışmasıyla günü tamamladı. Diğer oyuncular ise ısınma çalışmasıyla başladığı antrenmanda, dar alanda minyatür kale maç yaptı.

Antrenmanda, Akhisarspor maçında dizinde hafif ödem oluşan Mostapha El Kabir, takımdan ayrı koşu yaparken, aynı maçta sakatlanan Thomas Heurtaux ise idmana katılmadı.

MKE Ankaragücü, yarın yapacağı antrenmanla Büyükşehir Belediye Erzurumspor maçı hazırlıklarını sürdürecek.

 • MKE Ankaragücü, Büyükşehir Belediye Erzurumspor maçına hazır
 • ANKARA (AA) – MKE Ankaragücü, Spor Toto Süper Lig'in 23. haftasında yarın sahasında Büyükşehir Belediye Erzurumspor ile yapacağı maçın hazırlıklarını tamamladı.
  Beştepe Tesisleri'nde teknik direktör Mustafa Kaplan yönetiminde yapılan antrenman, koşu ve ısınma hareketleriyle başladı. Antrenmanın ana bölümünde pas ve şut çalışması yapan futbolcular, son bölümde simetrik ve asimetrik çıkışlar ile idmanı tamamladı.
  Başkent

 • Büyükşehir Belediye Erzurumspor'da MKE Ankaragücü maçı hazırlıkları
 • ERZURUM (AA) – Büyükşehir Belediye Erzurumspor, Spor Toto Süper Lig'in 23. haftasında MKE Ankaragücü ile deplasmanda yapacağı maçın hazırlıklarına devam etti.
  Teknik direktör Mehmet Özdilek yönetiminde, Yakutiye ilçesindeki kulüp tesislerinde gerçekleştirilen antrenmana futbolcular, koşu ve ısınma hareketleriyle başladı.
  Taktik ağırlıklı pas ve çift kale maçla tamamlanan idman, yaklaşık 1,5 saat sürdü.
  Erzurum temsilcisinde sakatlıkları bulunan Rashad