Oleg Cassini’den dijital “Gelin Danışmanlığı” hizmeti

İSTANBUL (AA) – Online Stil Danışmanlığı hizmeti, Oleg Cassini’nin yeni başlattığı bir dijital platform olarak, gelin adaylarının belirlediği tarih ve saatte, alanında uzman, yıllardır gelinlere ve seçimlerine yön veren deneyimli stil danışmanları ile gelin adaylarını bir araya getiriyor.

Oleg Cassini’den yapılan açıklamaya göre, Online Stil Danışmanlığı hizmeti ile marka, şimdiye kadar kurulan hayaller, yarım kalan hazırlıklar ve psikolojisini iyileştirmeye çabalayan gelin adaylarına destek olmak için önce insan felsefesiyle yola çıkıyor.

Türkiye’de ilk defa online stil danışmanlığı hizmeti ile önceliğini gelin adaylarının iyi hissetmesini sağlamak olarak belirleyen marka hizmetini evinize kadar getiriyor.

Online stil danışmanlığı hizmetinden faydalanan gelin adayları için de mağazalarda randevu önceliği, mevcut stoklardan öncelikli olarak faydalanma ve ekstra indirimler gibi birçok ayrıcalık sağlayan marka, gelin adaylarının yıllardır en yakın destekçisi olarak bu zor günlerde de yine gelin adaylarının yanında yer alıyor.

İlk 3 günde tüm randevu saatleri müşteri tarafından büyük ilgiyle tamamen doldurulan marka, hafta sonu ve tatillerde de hizmeti sunmaya devam ediyor.

Sağlık Bakanı Koca: "İyileşen sayısı 120 bini geçti.Yoğun bakım desteğine ihtiyaç azalmaya devam ediyor. Başarı, 83 milyonun gösterdiği uyumun sonucu"

Son 24 saatte 1321 kişinin daha iyileşmesiyle Kovid-19 tedavisi tamamlananların sayısı 120 bin 15 oldu.

Türkiye'de son 24 saatte 987 kişiye Kovid-19 tanısı konuldu, 29 kişi hayatını kaybetti, toplam vaka sayısı 157 bin 814, can kaybı 4 bin 369 oldu.

Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Tunus Cumhurbaşkanı Kays Said ile telefonda görüştü.

Erdoğan-Said görüşmesinde Kovid-19 ile mücadele başta olmak üzere ikili ilişkiler ve bölgesel meseleler ele alındı.

İngiltere'de Kovid-19 nedeniyle ölenlerin sayısı son 24 saatte 121 artışla 36 bin 914'e yükseldi.