Per. Haz 20th, 2019

OLİ projesiyle 3 bin çocuk bir araya geldi

ANKARA (AA) – Türkiye Milli Olimpiyat Komitesi (TMOK) tarafından genç nesillerin erken yaşta spor kültürü edinmelerini sağlamak için "OLİ" adıyla hayata geçirilen Olimpik Eğitim Projesi, 'da düzenlendi.

TMOK'un internet sayfasında yer alan açıklamaya göre, proje kapsamında, Hatay'ın Antakya, İskenderun ve Kırıkhan ilçelerinden ilköğretim çağındaki 3 bin çocuk bir araya geldi.

Proje kapsamında çocuklara, spor kültürü, olimpiyat oyunları, milli sporcular, fair-play ve çevre duyarlılığı gibi konularda bilgiler, eğlenceli sunumlarla aktarıldı.

  • Hataylı ve Afrinli iş insanları bir araya geldi
  • HATAY (AA) – Hatay Valiliği koordinasyonunda bir araya gelen Antakya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) ile Afrin Ticaret ve Sanayi Odası üyeleri, bölgeler arasındaki ekonomik ve ticari ilişkileri görüştü.
    Vali Yardımcısı ve Zeytin Dalı Harekat Bölgesi İnsani Yardım Koordinatörü Tolga Polat, Defne ilçesinde düzenlenen toplantıda yaptığı konuşmada, Zeytin Dalı Harekatı ile terörden arındırılan bölgede kamu

  • Hatay'da 1 milyon 67 bin 817 seçmen oy kullanacak
  • – Kentte, 31 Mart Pazar Günü yapılacak yerel seçimlerde 1 milyon 67 bin 817 seçmen, 3 bin 415 sandıkta tercihini yapacak