Pts. Tem 22nd, 2019

“Önümüzde zor bir süreç var”

İSTANBUL (AA) – Beşiktaş Kulübünde yeniden başkanlığa seçilen , önlerinde zor bir süreç olduğunu söyledi.

BJK Akatlar Spor ve Kültür Kompleksi'nde gerçekleştirilen seçimli olağanüstü genel kurulda siyah-beyazlı kulübe yeniden başkan seçilen Fikret Orman, sonuçların açıklanmasının ardından yaptığı konuşmada "Türkiye'nin birçok yerinden gelen oldu. Seçime tek girsem de buraya gelip oylarını kullandıkları için şahsım ve yönetim kurulum adına herkese teşekkür ediyorum." ifadesini kullandı.

"Önümüzde zor bir süreç var." diyen Orman, şunları kaydetti:

"Bu zor süreci geçebilmek için bu seçimi yapma kararı aldık. Bugüne kadar yönetimimizle beraber olan ve bugün görev süresi biten arkadaşlarımıza, bana ve camiamıza hizmet ettikleri için teşekkür ediyorum. Artık bize Beşiktaş'ın problemleri ve başarılarıyla uğraşmak kalıyor. Yeni kurduğumuz yönetim kurulu bununla uğraşacak kuvvette. Herkesi kucaklayacağız. Bu yönetim, Beşiktaş'ın yönetimidir. Camialar içinde dargınlıklar, atışmalar olur ama biz camiayı yönetmekle sorumluyuz. Bizim burada bulunma sebebimiz Beşiktaşlıları mutlu etmek ve Beşiktaş'ın hakkını korumak ve daha iyi yerlere getirmektir."

Kısa sürede iş başı yapacaklarını belirten Orman, "Kısa ve uzun vadeli iş planımız var. Ona riayet edeceğiz. Kısa sürede görev tanzimi yapıp işimize bakacağız. Bu seçim hayırlara vesile olsun, gücümüze güç katsın. Hep beraber Beşiktaşlıları mutlu etmeyi nasip etsin." şeklinde konuştu.

  • “Kulübümüz ve ülkemiz açısından zor bir süreç bizi bekliyor”
  • İSTANBUL (AA) – Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, koşullar ne olursa olsun siyah-beyazlı kulübü en iyi yerlere getirme konusunda attıkları adımlardan vazgeçmeyeceklerini bildirdi.
    Fikret Orman, siyah-beyazlı kulübün dergisinin ekim sayısındaki yazısında, Japonya'nın köklü medya kuruluşu Mainichi-Sponichi grubu ile yaptıkları global medya iş ortaklığını hatırlatarak, şunları kaydetti:
    "Mainichi-Sponichi grubunun Japonya'daki medya gücünün de desteği ile çeşitli projeleri birlikte

  • TFF'den Fikret Orman'a tebrik
  • İSTANBUL (AA) – Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Beşiktaş Kulübünün olağan seçimli genel kurulunda yeniden başkanlığa seçilen Fikret Orman'ı tebrik etti.
    TFF'nin internet sitesinde yer alan kutlama mesajında, "Beşiktaş Kulübünün bugün yapılan olağan seçimli genel kurul toplantısı sonucunda başkanlığa tekrar seçilen Sayın Fikret Orman ve yönetim kurulunu tebrik eder, yeni yönetim dönemlerinde başarılar dileriz." denildi.