OPET ve Yapı Kredi “puan” kazandıran iki farklı kampanya başlattı

İSTANBUL (AA) – OPET, Yapı Kredi ile birlikte başlattığı iki farklı kampanya kapsamında müşterilerine hediye "puan" kazandırıyor.

Yapılan açıklamaya göre, OPET ve Yapı Kredi "puan" kazandıran iki farklı kampanya birden başlattı.

Buna göre, 15 Mayıs'a kadar sürecek kampanya kapsamında Yapı Kredi kart sahibi OPET müşterileri, farklı günlerde 4 defa 125 TL ve üzeri akaryakıt veya otogaz alışverişi yapmaları halinde SMS ile katılıma 30 TL, World Mobil ile katılıma 40 TL OPET Puan kazanıyor.

Kampanyaya World Mobil ile katılıp en az bir alışverişin ödemesinin World Pay (Araçta Ödeme) ile yapan OPET müşterileri ise ilave 10 TL değerinde, toplamda 50 TL OPET Puan kazanıyor.

OPET ve Yapı Kredi iş birliği ile uygulanan bir başka kampanya ile motosiklet kullanıcıları, 12 Nisan – 15 Mayıs 2021 tarihleri arasında OPET istasyonlarında 3 kez 70 TL'lik akaryakıt alımlarında 20 TL yakıt puan kazanıyor.

Öte yandan 3 kez 70 TL'lik otogaz alan OPET müşterilerine de 20 TL değerinde puan hediye ediliyor. 20 TL değerindeki puan mobil ödeme uygulaması üzerinden katılım sağlanması durumunda geçerli olmayacak.

Kampanyaya katılım için, Yapı Kredi Bireysel Kredi Kartı, Yapı Kredi Bireysel Banka Kartı ve Yapı Kredi Business Kredi Kartı sahiplerinin OPET PUAN yazıp bir boşluk bırakarak kart üzerindeki müşteri numaralarını SMS ile 4454'e göndermesi ya da World Mobil üzerinden kampanyaya katılması gerekiyor.

Aynı gün içerisinde yapılacak işlemlerden yalnızca birinin dahil olduğu kampanyada kazanılan ve 26 Mayıs 2021 tarihinde yüklenen Opet Puan'lar sadece World üyesi Opet veya Sunpet istasyonlarında 7 Haziran 2021 tarihine kadar harcanabiliyor.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

Daha Fazla Haber

İSTANBUL (AA) – Yapı Kredi, SWIFT tarafından geliştirilen "Gelen Swift Havale Takip (Inbound Tracking)" hizmetini müşterilerine sunmaya başladı.

Bankadan yapılan açıklamaya göre, Yapı Kredi, global SWIFT üyesi bankalar arasında Gelen Swift Havale Takip hizmetini müşterilerine sunan öncü bankalardan biri oldu.

Gelen SWIFT Havale Takip hizmeti sayesinde Yapı Kredi müşterileri, hesaplarına gelecek olan SWIFT para transferlerini havale gönderici bankadan çıktığı andan, kendilerine ulaşana kadar tüm süreçleri tanımlı e-posta adreslerine gönderilen bilgilendirme mesajları ile takip edebiliyor.

Ayrıca Yapı Kredi müşterileri, bu yenilik sayesinde Yapı Kredi Mobil veya Yapı Kredi İnternet Şubesi'nden Giden SWIFT transferlerinde olduğu gibi Gelen SWIFT transferi işlemlerinin tüm aşamalarını görüntüleyebiliyor.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Yapı Kredi Bilişim Teknolojileri ve Operasyon Yönetimi Genel Müdür Yardımcısı (COO) Cahit Erdoğan, yenilikçi bir ruhla bugüne kadar sayısız teknolojiye öncülük ettiklerini belirtti.

Erdoğan, şunları kaydetti:

"Dijital bankacılık alanında öncü konumumuzla, yeni teknolojileri en kullanışlı ve güncel halleriyle müşterilerimizin hizmetine sunuyoruz. Hayata geçirdiğimiz ürün ve hizmetlerimizle, müşterilerimizin hayatlarındaki sınırları kaldırarak ihtiyaç duydukları her alanda yanlarında oluyoruz. Bu kapsamda ‘Gelen SWIFT Havale Takip’ hizmetini dünyada müşterileriyle buluşturan ilk bankalar arasında bulunmaktan oldukça gururluyuz. Kurum kimliğimizin önemli bir parçası olan yenilikçi ruhumuzla, müşterilerimizin hayatını kolaylaştıran zamanının ötesindeki uygulamaları hayata geçirmeyi sürdüreceğiz. Önümüzdeki dönemde de dijital bankacılık alanında sınırları kaldırmaya ve standartları belirleyen çalışmalara imza atmaya devam edeceğiz."

İSTANBUL (AA) – Yapı Kredi çalışanlarının çocukları, daha sürdürülebilir bir dünya umuduyla 5 Haziran Dünya Çevre Günü için şarkı seslendirdi.

Bankadan yapılan açıklamaya göre, sürdürülebilirlikle ilgili farklı alanlarda pek çok çalışma yürüten Yapı Kredi, çocuklarla birlikte özel bir projeye imza attı.

Yapı Kredi çalışanlarının çocukları, daha sürdürülebilir bir dünya umuduyla 5 Haziran Dünya Çevre Günü için şarkı söyledi.

Yapı Kredi’nin değerlerinden alınan ilhamla söz ve bestesi hazırlanan “Doğa Benim Geleceğim” şarkısını, 6-14 yaş arasındaki Yapı Kredi çalışanlarının çocukları seslendirdi. Bu şarkı, salgın şartları nedeniyle telefonla alınan ses ve video kayıtlarının stüdyo ortamında son haline getirilmesiyle hazırlandı.