Oppo'dan “İki Taksit Bizden” kampanyası

İSTANBUL (AA) – Oppo A15, Türk Telekom mağazalarında "İki Taksit Bizden" kampanyasıyla tüketicilerle buluşuyor.

Oppo'nun açıklamasına göre, şirket, yapay zeka üçlü kamerasıyla dikkat çeken A15 modelinde 15 Haziran'a kadar devam edecek özel bir kampanya başlattı.

Tüketiciler, bu kapsamda, Türk Telekom mağazalarından taksitle satın alacakları A15 modelinde "İki Taksit Bizden" kampanyasından faydalanabilecek. Akıllı telefonu taksitle satın alacak kullanıcıların iki taksitini Türk Telekom karşılayacak.​​​​​​​

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

Daha Fazla Haber

İSTANBUL (AA) – OPPO'nun Danimarka merkezli hoparlör üreticisi Dynaudio ile yaptığı iş birliğinin ilk ürünü olan Enco X kablosuz kulaklık modeli Türkiye'de satışa çıktı.

Şirketten yapılan açıklamaya göre, OPPO, gerçek kablosuz stereo özelliğine sahip Bluetooth destekli kablosuz kulaklığı Enco X'i Türkiye pazarında tüketicilerin beğenisine sundu. Yenilenmiş DBEE 3.0 ses sistemi ve LHDC kablosuz iletimle desteklenen OPPO Enco X kablosuz kulaklıklar müthiş bir Hi-Fi deneyimi sunuyor. Enco X, OPPO'nun Danimarka merkezli hoparlör üreticisi Dynaudio ile yaptığı iş birliğinin ilk ürünü olarak dikkati çekiyor.

Enco X kablosuz kulaklık modeli, OPPO'nun tecrübeli akustik ustalığı ile İskandinav ses devi Dynaudio'nun uzmanlığının birleşmesiyle ortaya çıktı. Dynaudio'nun baş akustik uzmanları ve OPPO'nun kendi akustik ekibinin Avrupa'nın en büyük akustik laboratuvarında yaptıkları yoğun araştırmalar, testler ve akortlar OPPO Enco X'in birinci sınıf ses kalitesiyle sonuçlandı.

OPPO ilk DBEE 1.0 Dinamik Ses teknolojisini 2007 yılında tanıtmıştı. 13 yıl sonra yepyeni DBEE 3.0 Ses Sistemi'nde yeni malzemeler, yeni bir yapı ve yeni teknoloji yer alıyor. OPPO Enco X kablosuz kulaklıklar eş merkezli çift sürücülü bir tasarıma sahip bulunuyor. Öndeki manyetik kaplamalı sürücü yüksek frekansları yönetirken, arkadaki üç katmanlı kompozit dinamik sürücü orta ve düşük frekansları kontrol ediyor. Düşük gecikmeli kablosuz iletim sağlayan LHDC ile desteklenen paralel çift hoparlörlerin oluşturduğu kombinasyon, doğal bir derinlik içerisinde kusursuz ve pürüzsüz sesin keyfini çıkarmanıza olanak tanıyor.

Çift çekirdekli bir Bluetooth gürültü azaltma çipine sahip olan Enco X, hibrit aktif gürültü önleme özelliğiyle birlikte geliyor. Kablosuz kulaklıkta dört farklı mod için ayarlama yapılabiliyor. Örneğin, kalabalık bir toplu taşıma aracında yolculuk ederken sesin keyfini azami ölçüde çıkarabilmek için maksimum gürültü önlemeyi tercih edilebiliyor. Kafe ya da ofis ortamında gürültüyü yumuşatmak üzere gürültü önleme modu seçilebiliyor.

Kulaklığı çıkarmadan etrafta olup bitenlerin farkında olmak istendiği zaman şeffaf mod tercih edilebiliyor. İstenirse gürültü önleme özelliği tamamen devre dışı da bırakılabiliyor. Üç mikrofonlu gürültü kontrol algoritması ile donatılan OPPO Enco X, gelişmiş ayarlanabilir bir filtre ve rüzgâr gürültüsü tespit mekanizması sayesinde tüm gürültüleri ortadan kaldırıyor. Böylece gürültülü ve rüzgârlı ortamlarda bile sesiniz net bir şekilde duyuluyor.

Enco X kablosuz kulaklıklar, OPPO'nun daha önceki kulaklık modellerinde kullandığı düşük gecikme geleneğini sürdürüyor. Yeni binaural düşük gecikmeli Bluetooth iletimi daha fazla kararlılık, sistem düzeyinde ultra düşük gecikme optimizasyonu ve daha güçlü gecikme azaltması sağlıyor. Kulaklıkta görsel-işitsel senkronizasyon geliştirilirken gecikme ve bağlantı paraziti daha da azaltıldı.

Yeni cihazda şarj kutusuyla 25 saat müzik dinlenebiliyor veya 15 saat telefon görüşmesi yapılabiliyor. Şarj kutusu olmadan beş buçuk saat müzik dinlenebiliyor veya üç buçuk saat telefon görüşmesi yapılabiliyor. (Veriler yüzde 50 ses seviyesi için geçerli). Maksimum gürültü önleme moduna geçildiğinde ise kulaklığınız şarj kutusu varsa 20 saat, yoksa dört saat çalışıyor. (Veriler yüzde 50 ses seviyesi için geçerli)

İSTANBUL (AA) – Oppo'nun A54 modeli Türkiye'de tüketicilerin beğenisine sunuldu.

Oppo'dan yapılan açıklamaya göre, satışa sunulan A Serisi'nin yeni modeli A54, teknolojiyi daha eğlenceli hale getirmek için tasarlandı.

Yeni modelde hızlı şarj özelliği, sekiz çekirdekli işlemci, 128GB ultra geniş bellek kapasitesi ve 6,5 inç genişlik bulunuyor.

5000 mAh kapasiteli uzun ömürlü bir pile sahip olan Oppo A54, tek bir şarjla 2 güne kadar dayanıklılık sunuyor.

A54'ün 18W hızlı şarjı, telefonu yalnızca 2 saat 23 dakika içinde tamamen şarj ederken 10 dakikada yüzde 13'e kadar şarj imkanı tanıyor.

Pil bitmek üzereyken devreye giren süper güç tasarruf modu, pil ömrünün yüzde 5'inde bile WhatsApp'ta 85 dakikaya kadar sohbet ve 91 dakika telefon görüşmesi imkanı veriyor.

Gece telefonu şarj etmenin unutulması durumunda, A54'ün yapay zeka gece şarjı pil ömrünü koruyor. Böylece pili, ertesi sabaha yalnızca yüzde 1,79 gibi çok az bir oranda azalıyor.

Oppo A54, sıcaklık ve su artışı gibi durumlarda bunu algılayıp şarjı durduran bir kısa devre koruyucusu, "HyperBoost" özelliği ile oyunlarda üstün performans, optimum ısı yayımı özelliği, gün ışığı ekranı ve ay ışığı ekranı gibi çok sayıda özellik barındırırken, kamera özellikleri ile de öne çıkıyor.

Telefonun arka kısmında 13MP ana kamera, yakın mesafe çekimleri için 2MP makro kamera ve arka planı bulanıklaştırıp fotoğrafın konusunu vurgulayan çekimler için 2MP bokeh özelliği bulunuyor.

Renk doygunluğunu ve parlaklığını dengeleyen "Dazzle Color" ile tüm ortamlardaki çekimleri iyileştiren Oppo A54, yapay zeka sahne tanıma özelliğiyle ise yeşil bitkiler, havai fişekler, kuşlar, gün doğumu ve gün batımı dahil olmak üzere 23'e kadar farklı senaryoyu akıllıca tanıyabiliyor.

A54, gece çekimlerinde ayrıntıları aydınlatmak için gece modu'nun da dahil olduğu bir dizi farklı fotoğraf özelliklerine sahip bulunurken, bunların arasında ön ve arka kamerada 15 filtre, 4 cm mesafeden makro fotoğraflar çekme yeteneği ve 180 derece panorama fotoğrafları yer alıyor.

OPPO A54'ün ön kameradaki bokeh özelliği, sadece bokeh fotoğraf değil, aynı zamanda güzelleştirme ve filtre efektleri de sunuyor.

Yapay zeka güzelleştirme modu herkesin en iyi şekilde görünmesini sağlamak için cilt tonlarını ayarlayarak ve yumuşatarak, grup halindeki çekimlerde bile herkesi ayrı ayrı güzelleştiriyor.

Su sıçramalarına karşı dayanıklı IPX4 sertifikasına sahip Oppo A54, kullanıcıların üstün kalitede güvenilir bir ürün aldıklarından emin olmaları için, 50'den fazla üretim süreci kontrolünden, 130'dan fazla ultra titiz güvenilirlik testinden ve 320'den fazla deneysel testten geçti.