Orman: Önümüzdeki sezon kadro planlamasında Adem Ljajic var

https://www.youtube.com/watch?v=OjirVxmgJYU

Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman: “Adem Ljajic ile kontratımız, Torino ile de anlaşmamız var. Yeniden görüşme yapacak bir şey yok. Kontratı zaten yapmıştık. Önümüzdeki sezon kadro planlamasında Ljajic var” – “(Beşiktaş-Medipol Başakşehir maçı) İnşallah galip gelen, gülen taraf biz oluruz. Fenerbahçe-Galatasaray derbisiyle alakalı da bir yorum yapmak istemiyorum” Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, futbol takımının yıldız isimlerinden Adem Ljajic’in gelecek sezonki kadro planlamalarında yer aldığını söyledi. Orman, Bursa’da bir alışveriş merkezinde Beşiktaş Kulübü lisanslı ürünlerini satan Kartal Yuvası mağazasının açılışını yaptı.

Bakan Koca: "Birkaç ay öncesinin normal düşüncesine, saat 24.00'te sokağa çıkma kısıtının kaldırılmasıyla kapılmak, isabetli bir düşünce değildir."

Sağlık Bakanı Koca: "İkinci dalga olasılığına karşı gücümüz, uygulayacağımız tedbirlerdir."

Koca: "Koronavirüsle mücadelenin ikinci dönemindeyiz. Riskin devam ettiği dönemdeyiz. Bu dönemin hayat tarzı kontrollü sosyal hayattır."

Bakan Koca: "Bu noktadan sonra salgın gücünü rehavetten alacaktır. Yapmamız gereken, giderek normale yaklaşacak süreci elbirliğiyle sürdürmektir."

Bakan Koca: Kısa bir zaman içinde bu yaş gruplarıyla ilgili yeni bir düzenleme yapılacak ve kamuoyuyla paylaşılacak. Gündemde olan birçok seçenek var.

Etiketler: