Sal. Haz 18th, 2019

Roman vatandaşlara ziyaret

– Düzce İl Emniyet Müdürü Deniz, Düzce İl Alay Komutanı Çetinkaya ve Düzce Belediye Başkanı Ay, roman vatandaşların yaşadığı mahalleyi ziyaret ederek, vatandaşlarla sohbet etti

(AA) – İl Emniyet Müdürü Hüseyin Deniz, İl Alay Komutanı Albay Mustafa Çetinkaya ve Belediye Başkanı Dursun Ay, roman vatandaşların yaşadığı mahalleyi ziyaret ederek, vatandaşlarla sohbet etti.

Deniz, Çetinkaya ve Ay, emniyet ekipleri, zabıta ve jandarma ekipleriyle, yoğunlukla roman vatandaşların yaşadığı Ağa Mahallesi’ne gitti. Tüm ekipleri yanına alan heyet, mahalledeki kahvehanesine giderek vatandaşlarla sohbet etti.

İl Emniyet Müdürü Hüseyin Deniz, vatandaşlara, "Baskına değil, sohbete geldik. Gençler, buralarda hayat nasıl gidiyor, ne yapabiliriz sizin için?" dedi.

Mahalledeki huzur, asayiş ve güvenlikle alakalı istekleri dinleyen heyet, vatandaşlarla sohbet ederek çay içti.

Mahalle sakinleri de ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirerek, bu tür ziyaretlerin daha sık olmasını istediklerini belirtti.

Heyet, daha sonra ekiplerle birlikte şehrin farklı noktalarındaki kahvehane ve parklarda incelemelerde bulundu.

  • Vali Dağlı “kız isteme” merasimine katıldı

  • – Düzce Valisi Zülkif Dağlı, kendisine Valiliğin internet sitesinin “Valiye Mesaj” bölümünden ulaşan gencin kız isteme merasimine katılma davetine icabet ederek, çiftin söz yüzüklerini taktı

  • Anadolu Otoyolu'nun Düzce gişeleri açıldı
  • DÜZCE (AA) – Anadolu Otoyolu'nun Düzce gişeleri hizmete açıldı.
    Karayolları 4. Bölge Müdürlüğü ve Düzce Belediyesi iş birliğiyle sürdürülen yol yapım çalışmaları tamamlanarak otoyol gişeleri devreye girdi.
    Gişelerde incelemelerde bulunan Düzce Valisi Zülkif Dağlı, Anadolu Otoyolu'nun Düzce gişelerinde çalışmaların tamamlandığını söyledi.
    Düzce'nin direkt Anadolu Otoyolu bağlantısında çalışmaların bittiğini anlatan Dağlı, "Özellikle şehirler arası taşımacılık ve organize