Paz. Ağu 18th, 2019

Şanlıurfa'daki iş yeri yangını

– İnşaat malzemeleri satan bir iş yerinde çıkan yangın yaklaşık 6 saatlik müdahalenin ardından söndürüldü

ŞANLIURFA (AA) – 'da inşaat malzemeleri satışı yapan bir iş yerinde çıkan yangın, 6 saatlik müdahalenin ardından söndürüldü.

Sancaktar Mahallesi'nde inşaat malzemeleri satışı yapan bir iş yerinde akşam saatlerinde henüz belirlenemeyen nedenle yangın çıktı. Yangına, itfaiye, AFAD'ın iş makineleri, DSİ ve Orman Bölge Müdürlükleri ekipleri müdahale etti.

Ekiplerin yaklaşık 6 saatlik müdahalesinin ardından alevler söndürüldü.

İtfaiye ekiplerinin soğutma çalışmaları ise devam ediyor.

Olay yerine gelerek söndürme çalışmalarını takip eden Şanlıurfa Valisi Abdullah Erin, İl Emniyet Müdürü Veysel Tipioğlu, İl Jandarma Komutan Vekili Albay Mehmet Pehlivan ve Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş, yangının söndürülmesinin ardından bölgeden ayrıldı.

nedeniyle iş yerinde büyük hasar meydana geldi.

  • Şanlıurfa'da Sancaktar Mahallesi’nde iş yeri yangını
  • ŞANLIURFA (AA) – Şanlıurfa'da inşaat malzemeleri satışı yapan bir iş yerinde çıkan yangına itfaiye ve TOMA ekipleri müdahale ediyor.
    Sancaktar Mahallesi'nde inşaat malzemeleri satışı yapan bir mağazada henüz belirlenemeyen bir nedenle yangın çıktı. Alevleri görenlerin ihbarı üzerine, olay yerine itfaiye ekipleri sevk edildi. Yangının diğer işyerlerine sıçramaması için TOMA araçları da müdahale ediyor. Yangından yükselen dumanlar