Schneider Electric, Mureva Led Projektör serisini tanıttı

İSTANBUL (AA) – Enerji yönetimi ve otomasyonun dijital dönüşümünde faaliyet gösteren Schneider Electric, 20W-300W güç aralığındaki Mureva Led Projektör serisini tanıttı.

Şirket açıklamasına göre, hareket sensörlü modellere de sahip olan Mureva Led Projektör serisi, hem enerji verimliliğine hem de davetsiz misafirleri tespit etmeye yardımcı oluyor.

Geniş ürün gamı sayesinde; 20W'dan 100W'a kadar olan modeller daha çok konut ve ticari bina uygulamaları için elverişli iken, 150W-200W-300W modeller ise daha parlak bir aydınlatma isteyen endüstriyel tesis gibi uygulamalarda kullanılabiliyor.

İnce tasarımıyla, her ortama kolayca uyum sağlayan Mureva Led Projektörler, braket konumu sayesinde kolay montajlanabiliyor. Montajı doğru şekilde yapıldığı takdirde ise, IP65 koruma sınıfı sayesinde sert ortam koşullarına karşı dayanıklılık ve 50.000 saat led ömrü sunuyor.

  Schneider Electric'in Mobil İnovasyon Tırı iki ödül aldı

Mureva Led Projektörlerin kullanıcılarına şu avantajları sunuyor:

"Enerji verimliliği ve güçlü aydınlatma: 100lm/W Led teknolojisi sayesinde enerji verimli bir çözümle aydınlık bir ortam sağlar. İklim koşullarına dayanıklılık: -30 / +45°C derece arasındaki çalışma sıcaklığıyla, dört mevsim boyunca iklim koşullarına dayanıklı bir şekilde çalışır. İhtiyaca yönelik çözüm: Bütün modellerdeki 80’lik renk işleme endeksi (CRI) ve 4000Kelvin ile 6500Kelvin renk sıcaklıklarındaki seçenekleriyle, uygulamanın ihtiyacına yönelik doğru çözümü sağlamış olur. Schneider Electric garantisi: 3 yıl garanti süresi ile kullanıcılara sunulur. Emniyet: Hareket sensörlü modelleri, davetsiz misafirleri açığa çıkararak güvenlik kameralarının daha net bir görüntü elde etmesini sağlar."

Haber Lütfen AA üyesidir. İletişim: haberlutfen@gmail.com