Pts. Tem 22nd, 2019

Şehit emniyet müdürü için mevlit

– İstanbul Emniyet Müdürlüğü, makamında uğradığı silahlı saldırıda şehit olan Rize İl Emniyet Müdürü Altuğ Verdi için mevlit okuttu

İSTANBUL (AA) – İstanbul Emniyet Müdürlüğü'nce, makamında uğradığı silahlı saldırıda şehit olan Rize İl Emniyet Müdürü için mevlit okutuldu.

Üsküdar Mihrimah Sultan Camisi'ndeki mevlit programına, polis müdürleri, polis memurları, bekçiler ve vatandaşlar katıldı.

Okunan Kur'an-ı Kerim ve mevlidin ardından, programa katılanlara gül suyu ve lokum ikram edildi.

Rize Emniyet Müdürlüğü'nde 11 Aralık'ta düzenlenen silahlı saldırıda ağır yaralanan Emniyet Müdürü Altuğ Verdi, kaldırıldığı Rize Devlet Hastanesi'nde şehit olmuş, olayda yaralanan Personel Şube Müdürü Ercan Polat ile koruma memuru Yiğit Can Köksal, tedavi altına alınmıştı.

Yiğit Can Köksal ile girdiği çatışmada yaralı olarak ele geçirilen olayın zanlısı trafik polisi İsmail Hakkı Sarıcaoğlu ise çıkarıldığı hakimlikçe tutuklanmıştı.

  • Şehit Emniyet Müdürü Altuğ Verdi için mevlit okutuldu
  • RİZE (AA) – Rize'de makamında uğradığı silahlı saldırı sonucu şehit düşen Emniyet Müdürü Altuğ Verdi için Rize'de mevlit okutuldu.
    Merkez Sahil Camisi'nde gerçekleştirilen mevlit programına, Verdi'nin eşi Leyla Verdi'nin yanı sıra Rize Valisi Kemal Çeber, Cumhuriyet Başsavcısı Önder Kemal Sekücü, İl Jandarma Komutanı Kıdemli Albay Hakan Dedebağı, Rize Emniyet Müdürlüğüne vekaleten atanan Trabzon Emniyet Müdürü Orhan

  • Şehit Emniyet Müdürü Altuğ Verdi için mevlit okutuldu – 18/12/2018
  • MERSİN (AA) – Rize'de makamında uğradığı silahlı saldırı sonucu şehit düşen Emniyet Müdürü Altuğ Verdi için memleketi Mersin'de mevlit okutuldu.
    Merkez Yenişehir ilçesindeki Muğdat Camisi'nde düzenlenen mevlit programına, Verdi'nin emekli emniyet müdürü olan babası Ertuğrul ile annesi Nuran, eşi Leyla ve kızı İrem Almira Verdi'nin yanı sıra İl Emniyet Müdürü Mehmet Şahne, polisler ve vatandaşlar katıldı.
    Şehidin