Sigorta Reklamları

Sigortanın bir rengi olsaydı, sence ne olurdu? Bizce: KIRMIZI

Hayat boyu yanında durmak için çıktığımız yolda her şey kolaylıkla, yenilikle, anlayışla, sahiplenmeyle ilgili. Yani her şey SENİNLE ilgili. Generali Sigorta hep yanında, hemen tanış!


İnsan bazı şeyleri önceden göremese de değer verdiklerini korumak için önlem almalı. Hasar olur telafi edilir. Yeter ki siz ve sevdiklerinizin canı sıkılmasın. İşte biz bunun için varız. 130 yılı aşkın geçmişimiz ile Japonya’nın en büyük sigorta şirketi olarak her zaman yanınızdayız.


Ufacık bir kaza yaparsınız tüm mahalle bir anda başınıza toplanır. İşte böyle durumlarda sizi kurtaracak Anadolu Sigorta var.


Street Fighter’ın asi çocuğu RYU aduketlerle röportajımızı bastı. Anadolu Sigorta’dan kasko yaptırmayan sürücü zor durumda kaldı.


Sigorta şirketi demek, Kara Gün Dostu demektir. Bir düşünün, sizin Kara Gün Dostunuz var mı?


Neova Kasko Sigortası varsa hayatınız yarı yolda kalmaz! Siz de kaskonuzu hemen yaptırın; aracınızı kaza, çalınma ve yangın gibi birçok riske karşı güvence altına alın. Yarın ne olacağını bilemeyiz, en iyisi sigorta yaptırmak.


Çıktığınız her yolda güvence altında olun diye Türkiye Sigorta tüm gücüyle yanınızda! Siz de kaskonuzu Türkiye Sigorta’dan yaptırın; geniş güvence kapsamı, mini onarım, yol yardım, çekici ve ikame araç hizmeti gibi avantajlardan faydalanarak yolların tadını çıkarın.