Çar. Haz 19th, 2019

Sinan Gümüş, Galatasaraylı taraftarlardan özür diledi

İSTANBUL (AA) – Galatasaraylı futbolcu Sinan Gümüş, takımının ile yaptığı derbi maç öncesi sarı-kırmızılı taraftarlarla ilgili "Suriyeli" benzetmesinden dolayı bir özür mesajı yayımladı.

Sarı-kırmızılı oyuncu, takımın derbi maç için tesislerden ayrılması sırasında taraftarların uğurlamasını çeken Diagne'nin videosuna yansıyan sözlerinden dolayı özür diledi.

Sinan Gümüş, Instagram hesabında yer alan mesajında, "Kesinlikle kötü niyetle olmayan bir sözümün yanlış anlaşılmasından dolayı çok ama çok üzgünüm. Kırdığım, üzdüğüm kimse varsa hepsinden özür dilerim." ifadelerini kullandı.

  • Sinan Gümüş, Galatasaraylı taraftarlardan bir kez daha özür diledi
  • İSTANBUL (AA) – Galatasaraylı futbolcu Sinan Gümüş, takımının Spor Toto Süper Lig'de Fenerbahçe ile oynadığı derbi maç öncesi sarı-kırmızılı taraftarlara yönelik "Suriyeli" benzetmesinden dolayı bir kez daha özür diledi.
    Instagram hesabında taraftar grubu ultrArslan'ın kendisine yönelik tepkilerini de paylaşan Sinan Gümüş, "Pazar gecesi bu konuyla ilgili özür dilemiştim. O günden bu yana kulübümün ve hocamın

  • “Futbola Galatasaraylı başladım Fenerbahçeli oldum”
  • KOCAELİ (AA) – Eski milli futbolcu Rüştü Reçber, "Mahalle arasında futbol oynayabilmemiz için takım büyüklerimiz veya mahalle abilerimiz vardı. Abilerin tuttuğu takımı tutmazsan sana takımda yer vermezlerdi. Abiler Galatasaraylıydı. O yüzden Galatasaraylı olarak başladık ama şu an geldiğimiz noktada Fenerbahçeliyim." dedi.
    Reçber, TRT spor spikeri Kerem Öncel ile 11. Kocaeli Kitap Fuarı kapsamında düzenlenen "İşte O