"Enter"a basıp içeriğe geçin

Sinemanın adresi ocakta da Tivibu

İSTANBUL (AA) – Türk Telekom'un dijital televizyon platformu Tivibu, izlenme rekorları kıran yapımları yeni yılda da izleyiciyle buluşturuyor.

Türk Telekom'dan yapılan açıklamaya göre, şirket, dijital televizyon platformu Tivibu ile filmden diziye, belgeselden çocuk içeriklerine kadar farklı türlerdeki yerli ve yabancı yapımlarıyla her yaştan izleyiciye hitap etmeyi sürdürüyor.

Ocak ayında Seç İzle klasöründe, Türkiye'nin "En İyi Uluslararası Film Oscarı" adayı seçilen "7. Koğuştaki Mucize" yayınlanıyor. Bir seri katil vakasını çözmeye çalışan cinayet masası ekibinin maceralarını konu edinen "Cinayet Süsü" de platformda yayında.

– En yeniler Kırmızı Halı'da

Kırmızı Halı klasöründe izleyiciyle buluşan "Ölümcül Dövüş Efsanesi: Akrebin İntikamı"nda, katledilen ailesinin öcünü almak isteyen Scorpion'ın yolu, her nesilde yalnızca bir kez düzenlenen amansız dövüş turnuvasıyla kesişiyor. Animasyon türündeki "LEGO DC: Shazam-Sihir & Canavarlar" adlı yapımda Shazam karakteri, Superman, Batman, Flash gibi süper kahramanlardan oluşan Adalet Birliği'ni kurtarmak için kolları sıvıyor.

"Yüzüklerin Efendisi" serisinden önce yaşananları anlatan "Hobbit" üçlemesi de ay boyunca Kırmızı Halı'da.

Türkiye'nin ilk uçak tasarımcısı ve üreticisi Vecihi Hürkuş'un yaşamını anlatan "Hürkuş: Göklerdeki Kahraman", 10 Ocak 20.00'de Sinema Yerli kanalında izleyiciyle buluşacak.

Örümcek Adam olarak Miles Morales'i ön plana alan ve başka evrenlerden gelen Örümcek Adamlar ile Wilson Fisk karakterinin mücadelesini konu edinen : "Örümcek-Adam: Örümcek Evreninde", 17 Ocak 20.00'de Sinema Aile kanalında ekranlarda olacak.

Seç İzle/Film/Tivibu Vitrin/Nostalji Kuşağı klasörü 11 Ocak'ta platforma yüklenecek.

12 Ocak'ta "Davaro" yayınlanacak. "Kezban Paris'te"de izleyiciyle buluşuyor.

Film, 19 Ocak'ta Tivibu'da Nostalji Kuşağı klasöründe izleyiciyle buluşuyor. Ayrıca "Anneler ve Kızları", "Baba Bizi Eversene", "Güler Misin Ağlar Mısın" ve "Aslan Bacanak" gibi nostaljik yapımlar da izleyiciyle buluşacak filmler arasında yer alıyor.

Seç İzle/Dizi Klasörü'nde yayınlanan "The Mallorca Files" isimli BBC yapımı, 10 bölümlük birinci sezonuyla platformda yer alıyor. Seride, İspanya’nın Mallorca Adası'ndaki gizemli cinayetleri çözmeye çalışan İngiliz ve Alman dedektiflerin yaşadıkları anlatılıyor. Seç İzle/Belgesel klasöründe izleyiciyle buluşan 10 bölümlük ikinci sezonuyla "Ölümcül Afetler"de ise gezegenimizi kitlesel çöküşün eşiğine getirebilecek afetler mercek altına alınıyor.

Haber Lütfen AA üyesidir. İletişim: haberlutfen@gmail.com