Çar. Haz 19th, 2019

Sultanbeyli'deki cinayet kameraya yansıdı

İSTANBUL (AA) – 'de dün gece işlenen cep telefonu kamerasına yansıdı.

Alınan bilgiye göre, Abdurrahmangazi Mahallesi Petrol Yolu Caddesi'nde M.E. (17) ve M.C.G. (17) adlı kişiler ile M.K. ve B.M. arasında tartışma çıktı. Alacak verecek meselesinden çıktığı belirtilen tartışma, kısa sürede kavgaya dönüştü.

Bu sırada, M.E. ile M.C.G'nin silahla ateş açması sonucu M.K. ve B.M. yaralandı.

Hastaneye kaldırılan yaralılardan M.K, kurtarılamadı. Bacağından yaralanan B.M'nin tedavisinin sürdüğü öğrenildi.

M.E. ve M.C.G. olayın ardından polis merkezine giderek teslim oldu.

Şüphelilerin emniyetteki işlemleri sürüyor.

Bu arada olay anı, vatandaşlar tarafından cep telefonuyla kaydedildi.

Görüntülerde kavga sırasında silah sesleri, yaralanan M.K'nın olay yerinden uzaklaşmaya çalışması ve şüphelilerin araçla olay yerinden kaçması yer alıyor.

  • Sultanbeyli'deki silahlı saldırıya dava
  • – İş yerinin önünde 3 yaşındaki çocuğuna sarıldığı sırada silahlı saldırıya uğrayarak hayatını kaybeden Savaş Can’ın ölümüne ilişkin 3 şüpheli hakkında ağırlaştırılmış müebbet, 1 şüpheli hakkında da 20 yıla kadar hapis istemiyle dava açıldı

  • Öğrenciler, “3.Sultanbeyli Yıldızlarıyla Buluşuyor” projesi kapsamında ödüllendirildi
  • İSTANBUL (AA) – Öğrenciler, Sultanbeyli Kaymakamlığı ve Sultanbeyli Belediyesince düzenlenen "3.Sultanbeyli Yıldızlarıyla Buluşuyor" projesi kapsamında ödüllendirildi.
    Kaymakamlıktan yapılan açıklamaya göre, Prof. Dr. Necmettin Erbakan Kültür Merkezinde gerçekleşen törende, ilçede bulunan temel eğitim ve orta öğretim kurumlarında okuyan öğrencilerin 2018-2019 eğitim-öğretim yılı içerisinde sosyal, sportif, bilimsel ve kültürel alanda kazandıkları başarılar ödüllendirildi.
    Açıklamada görüşlerine yer verilen Sultanbeyli