Tartıştığı eniştesi ve yeğenini silahla yaraladı

ADANA (AA) – Adana'nın Seyhan ilçesinde bir kişi tartıştığı eniştesi ve yeğenini silahla yaraladı.

Alınan bilgiye göre, Seyhan ilçesi Ali Bozdoğanoğlu bulvarındaki bir kafede Mehmet Y. ile aralarında alacak meselesi yüzünden husumet bulunduğu öne sürülen eniştesi Hakan D. ve yeğeni Vedat D. arasında tartışma çıktı.

Tartışmanın büyümesi üzerine çıkan kavgada Mehmet Y. tabancayla eniştesi ve yeğenine ateş açtı.

Kurşunların isabet ettiği baba ve oğlu yaralandı.

Yaralılar, çevredekilerin durumu bildirmesi üzerine olay yerine sevk edilen 112 Acil Servis ekiplerince kentteki hastanelere kaldırıldı.

Olayın ardından kaçan Mehmet Y'nin yakalanması için polis ekiplerince çalışma başlatıldı.

Çataklı, sosyal medyada provokatif koronavirüs paylaşımı yapan 1152 kullanıcıdan 520'sinin yakalandığını, bunlardan 11'inin tutuklandığını bildirdi.

Çataklı: "Koronavirüs fırsatçılarına yönelik kolluk kuvvetlerimizce düzenlenen operasyonlarda 601 kişiye adli ve idari işlem yapıldı, 7'si tutuklandı"

İçişleri Bakanlığı Sözcüsü Çataklı: "Bugüne kadar koronavirüs tedbirlerine uymayan 496 bin 841 kişiye adli ve idari işlem yapılmıştır."

İçişleri Bakanlığı Sözcüsü Çataklı: "Mayıs ayındaki operasyonlarda 4'ü turuncu, 8'i gri kategoride olmak üzere 78 terörist etkisiz hale getirildi."

Bakan Pekcan: "Başta Habur ve Gürbulak olmak üzere, İran ve Irak'a yönelik gümrük kapılarımız uluslararası yük taşımacılığına yeniden açıldı."

İmece ile Türkiye'nin sivil ve askeri yüksek çözünürlüklü görüntü ihtiyacının yerli kaynaklarla karşılanmasına yönelik önemli bir adım atılmış oldu

Video Haber: Bursa'da silahla yaralama ve rehin alma