Per. Ara 12th, 2019

TBMM Başkanı Mustafa Şentop, AA'nın “Yılın Fotoğrafları” oylamasına katıldı

TEKİRDAĞ (AA) – TBMM Başkanı Mustafa Şentop, Anadolu Ajansının (AA) düzenlediği "Yılın Fotoğrafları" oylamasına katıldı.

Fotoğraflar hakkında AA muhabirinden bilgi alan Şentop, haber kategorisinde Behçet Alkan'ın Barış Pınarı Harekatı'nda çektiği "Mehmetçik Çocukların Yüzünü Güldürdü" fotoğrafını seçti.

Yaşam kategorisinde ise Halil Fidan'ın "Harran'da Yaşam" fotoğrafını seçen Şentop, spor kategorisinde Mustafa Yalçın'ın Fransa-Türkiye maçında çektiği "Millilerden Asker Selamı" karesine oy verdi.

Şentop, AA muhabirine yaptığı açıklamada, fotoğrafların hepsinin birbirinden güzel olduğunu dile getirdi.

Fotoğrafları seçmenin zor olduğunu ifade eden Şentop, "Fotoğrafları çeken arkadaşlarımızı tebrik ediyorum. Şu an için 3 tane seçtim. Ama sonra yine bakınca farklı fotoğraflar da seçebilirim. Arkadaşları tebrik ediyorum." dedi.

Dost ülke Kazakistan'ın bağımsızlığının 28. yıldönümü dolayısıyla düzenlenen resepsiyona katıldık. Politikalarıyla bölgesine yön veren Kazakistan'ın, bu anlamlı ve değerli gününü kutluyor, dostluğumuzun daim olmasını diliyorum. 🇰🇿🇹🇷

Emeği geçen bütün arkadaşlarımı tebrik ediyorum. Meclis ABD Kongresinde yasama, denetim ve bütçe süreçlerini inceledi http://v.aa.com.tr/1670742