Paz. Ara 8th, 2019

TBMM Başkanı Şentop Bursa'da ziyaretlerde bulundu

– Ulu Cami ve Panaroma 1326 Müzesi’ni gezen Şentop, Valilik ve Büyükşehir ziyaretleri gerçekleştirdi, esnafla sohbet etti

BURSA (AA) – TBMM Başkanı Mustafa Şentop, Bursa'da bir dizi ziyarette bulundu.

Bahçeşehir Koleji'nin Orhangazi ilçesindeki kampüs açılışına katıldıktan sonra cuma namazını İnegöl ilçesinde kılan Şentop, Bursa kent merkezindeki Ulu Cami'yi ziyaret etti, ibadethanenin tarihi ve iç mekanı hakkında yetkililerden bilgi aldı.

Ardından Koza Han'a geçen TBMM Başkanı, burada esnafla bir süre sohbet etti.

Temasları kapsamında Bursa Büyükşehir Belediyesine de giden Şentop'u, Başkan Alinur Aktaş çalışmalar hakkında bilgilendirdi.

Heykel'de bulunan Valiliği ziyaretinde Vali Yakup Canbolat tarafından karşılanan Şentop, Valilik şeref defterini imzaladı.

Şentop son olarak Panaroma 1326 Bursa Fetih Müzesi'ni gezdi, Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar'dan bilgi aldı.

AK Parti Bursa milletvekilleri de ziyaretlere eşilik etti.

#5AralıkDünyaKadınHaklarıGünü'nde İstanbul’un tek kadın belediye başkanı, değerli dava arkadaşım Av. Şeyma Döğücü’nün Sancaktepe'de düzenlediği programa katıldık. Kadın hakları açısından dünyaya örnek olan adımlar atan güçlü bir Türkiye için hayatın her alanında kadınlarla varız.

Hepimizin yapamadığı bir şey vardır. Aslolan, yapabildiklerimizin anlam sınırlarını genişletmek; iyiye, güzele bir pencere açmak, güneşi içeri alabilmektir. 3 Aralık Dünya Engelliler Gününü azim/kararlılık duygularıyla kutluyor engelli kardeşlerimi saygıyla sevgiyle selamlıyorum.