Teknosa, sadakat programı TeknoClub'ı tüketiciyle buluşturdu

İSTANBUL (AA) – Teknosa, yeni sadakat programı TeknoClub'ı müşterilerinin hizmetine sundu.

Teknosa'dan yapılan açıklamaya göre, şirket, "Herkes için Teknoloji" misyonuyla değişen müşteri ihtiyaçlarına yönelik öncü adımlar atmaya devam ediyor.

Son olarak yeni sadakat programı TeknoClub'ı hayata geçiren şirket, üyelerine ayrıcalıklarla dolu yeni bir dünyanın kapısını açıyor.

Müşteriler, alışveriş seviyesine göre TeknoPlus, TeknoPro ve TeknoElit üyeliklerine dahil olarak TeknoClub avantajlarından yararlanabilecek.

TeknoClub'a üye olanlar; avantajlı kampanyalar, doğum gününe özel ve 3'üncü parti markalarda geçerli indirimlerin yanı sıra ücretsiz kargo, çağrı merkezi ve servis hizmetlerinde öncelikler, sürpriz hediyeler ve ayrıcalıklara sahip olacak.

TeknoClub üyeleri, harcamaları oranında bir üst üyeliğe geçerek daha çok avantajdan faydalanabilecek. Ayrıca, tanıtıma özel 1-16 Haziran'da TeknoClub'a üye olan herkes 2 bin 500 TL ve üzeri ilk alışverişlerinde 100 TL indirim kazanacak.

TeknoClub üyeliğiyle kazanılan tüm indirimler, Teknosa mağazalarında, teknosa.com'da ve mobil uygulamada yapılacak alışverişlerde geçerli olacak.

TeknoClub'a, Teknosa'nın web sitesi, mağazaları, mobil uygulamaları ya da SMS üzerinden üye olmak mümkün oluyor.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

Daha Fazla Haber

İSTANBUL (AA) – Teknosa, Social Media Awards Turkey 2021'de "Teknoloji Marketleri" kategorisinde altın ödülün sahibi oldu.

Teknosa açıklamasına göre, Sabancı Holding iştiraklerinden Teknosa ve teknosa.com, Marketing Türkiye & BoomSonar iş birliğiyle bu yıl 5'incisi düzenlenen ve sosyal medyaya damgasını vuran marka, ajans, proje ve kişilerin ödüllendirildiği Social Media Awards Turkey 2021'de ödül kazandı.

Teknosa, bu yıl 55 binden fazla sosyal medya marka hesabının SocialBrands puanlarına göre analitik olarak incelendiği SocialBrands Veri Analitiği Ödülleri'nde "Teknoloji Marketleri" kategorisinde altın ödüle layık görüldü.

1 Mart 2020-1 Mart 2021 dönemini kapsayan değerlendirmede hayran sayısı, hayran artışı, paylaşılan ileti sayısı, ileti türleri, elde edilen etkileşim ve etkileşim türleri gibi birçok farklı veri ele alındı. Deloitte'un uzmanlığıyla dahil olduğu kapsamlı değerlendirme sonucuna göre her kategorinin en başarılı markaları tespit edildi.

Teknosa'nın online satış kanalı teknosa.com da Jüri Ödülleri'nde "Arama Motoru Kampanyası" kategorisinde bronz ödül kazandı. Teknosa.com, Mediacom iş birliğiyle gerçekleştirdiği, "Google Ads arama kampanyalarında binlerce ürün dinamik bir şekilde nasıl yönetilir? Teknosa'dan öğrenin" kampanyasıyla ödülün sahibi oldu.

İSTANBUL(AA) – Teknosa, Babalar Günü’ne özel olarak Akbank müşterileri için Apple ürünlerinde kampanya başlattı.

Teknosa'dan yapılan açıklamaya göre, tercihlerde öne çıkan tüm Ipad ve Apple Watch modellerini kampanyaya dahil eden Teknosa, Axess, Free ve Wings bireysel kredi kartları, Akbank kart ve Neo kartları ile bu kartlara bağlı ek kart ve sanal kart sahiplerine yüzde 10 indirim uyguluyor.

20 Haziran’a kadar sürecek kampanya tüm Teknosa mağazaları ile teknosa.com’da geçerli olacak.

Teknosa’da Babalar Günü’ne özel farklı fırsat ve kampanyalar önümüzdeki günlerde de sürecek.