Teknosa'ya Social Media Awards'tan altın ödül

İSTANBUL (AA) – Teknosa, Social Media Awards Turkey 2021'de "Teknoloji Marketleri" kategorisinde altın ödülün sahibi oldu.

Teknosa açıklamasına göre, Sabancı Holding iştiraklerinden Teknosa ve teknosa.com, Marketing Türkiye & BoomSonar iş birliğiyle bu yıl 5'incisi düzenlenen ve sosyal medyaya damgasını vuran marka, ajans, proje ve kişilerin ödüllendirildiği Social Media Awards Turkey 2021'de ödül kazandı.

Teknosa, bu yıl 55 binden fazla sosyal medya marka hesabının SocialBrands puanlarına göre analitik olarak incelendiği SocialBrands Veri Analitiği Ödülleri'nde "Teknoloji Marketleri" kategorisinde altın ödüle layık görüldü.

1 Mart 2020-1 Mart 2021 dönemini kapsayan değerlendirmede hayran sayısı, hayran artışı, paylaşılan ileti sayısı, ileti türleri, elde edilen etkileşim ve etkileşim türleri gibi birçok farklı veri ele alındı. Deloitte'un uzmanlığıyla dahil olduğu kapsamlı değerlendirme sonucuna göre her kategorinin en başarılı markaları tespit edildi.

Teknosa'nın online satış kanalı teknosa.com da Jüri Ödülleri'nde "Arama Motoru Kampanyası" kategorisinde bronz ödül kazandı. Teknosa.com, Mediacom iş birliğiyle gerçekleştirdiği, "Google Ads arama kampanyalarında binlerce ürün dinamik bir şekilde nasıl yönetilir? Teknosa'dan öğrenin" kampanyasıyla ödülün sahibi oldu.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

Daha Fazla Haber

İSTANBUL (AA) – Teknosa, Awards International'ın düzenlediği Turkey CX Awards-Türkiye Müşteri Deneyimi Ödülleri'nde "En İyi Omnichannel Müşteri Deneyimi" kategorisinde altın ödül kazandı.

Teknosa açıklamasına göre, şirket, Türkiye'de bir ilk olan ve sanal ortamda mağaza deneyimi sunan "Video-chat", tüketicilere online kanal üzerinden anlık destek sağlayan Web-chat, WhatsApp hizmetleri ve sektörde bir ilk olan "Araçta Teslimat (Click-Drive)" gibi uygulamalarıyla ödüle layık görüldü.

Teknosa, 18 farklı kategoride onlarca projenin yarıştığı organizasyonda "E-Ticaret Müşteri Deneyimi" kategorisinde ise finale kaldı.

Kasım ayında gerçekleştirilecek uluslararası yarışmaya da finalist olarak katılacak olan Teknosa, 2018'den itibaren dijitalleşme ile çoklu kanal modeline yönelik atılımları ve 2019 yılından bu yana sürdürdüğü "Yeni Neslin Teknosa"sı dönüşüm programıyla müşteri odaklı yatırımlarına gelecek dönemde de devam edecek.

İSTANBUL(AA) – Teknosa, “Teknoloji mutlu ediyorsa, hediyenin tam zamanıysa” sloganıyla başlattığı Babalar Günü’ne özel kampanyalar ile farklı hediye seçenekleri sunuyor.

Teknosa'dan yapılan açıklamaya göre, özellikle salgın döneminde daha fazla ilgi gören erkek bakım ürünlerinde yüzde 40’a varan indirim imkânı sunan Teknosa, LG buzdolabı ya da Samsung A21s veya A32 akıllı telefon satın alanlara 289 TL değerinde Braun erkek bakım kiti hediye ediyor.

Kampanya kapsamında filtre kahve makinelerini yüzde 35’e varan indirim fırsatıyla satın almak da mümkün kılınıyor.

Tercihlerde öne çıkan akıllı telefonlar da Babalar Günü hediyesi için önemli bir alternatif oluşturuyor. Tüm Samsung tabletlerde KDV indirimi, seçili notebooklarda yüzde 10’a varan indirim, notebook ve gaming notebook satın alanlara tüm monitörlerde geçerli KDV indirimi var.

Evde geçirilen sürenin artmasının yanı sıra maç, dizi ve film keyfi için öne çıkan TV’lerde de kampanya gerçekleştiren Teknosa’da seçili Samsung TV’lerde 1 yıllık TeknoGaranti ile seçili LG TV’lerde LG Xboom bluetooth hoparlör hediye ediliyor.