Çar. Ağu 21st, 2019

Tezcan ve Özkan seçim şarkısını seslendirdi

ANKARA (AA) – CHP Genel Başkan Yardımcıları ve Tuncay Özkan, partilerinin seçim sloganının yer aldığı “Millet için geliyoruz” adlı şarkıyı söyledi.

Tezcan ve Özkan’ın partilerinin seçim sloganının yer aldığı “Millet için geliyoruz” adlı şarkısını seslendirdiği anların videosu, partinin “@herkesicinCHP” adresinden paylaşıldı.

Ali Kocatepe’nin “Bundan böyle düşünürek atın adımlarınızı” sözleriyle bilinen “Hey Gidi Dünya Hey” şarkısına uyarlanan seçim şarkısının nakaratında “Artık tamam millet için geliyoruz hey hey / tam zamanı mutluluktan yana alacağız payımızı” sözleri yer alıyor.

Videoda, Tezcan ve Özkan’a, Genel Başkan Yardımcısı Fethi Açıkel ile Koordinatör Genel Başkan Başdanışmanı Erdoğan Toprak da eşlik ediyor. Partinin seçim müziği, yarın düzenlenecek seçim beyannamesi ve aday tanıtım toplantısında çalınacak.

 

  • CHP'nin İl Seçim Kuruluna başvuru görüntülerinin yayınlanması
  • İSTANBUL (AA) – CHP Aydın Milletvekili Bülent Tezcan, partisinin İl Seçim Kurulu'na itiraz başvurusu görüntülerinin yayınlanmasına ilişkin, "O son gidişimiz 5. itirazımızdı. Ondan önce 4 itirazımız var. O gün 5 tane itirazı yok sayıp, sanki sadece akşam mesaiden sonra itiraz verilmiş gibi kamuoyunu bir yalanla aldatma peşindeler. İlçe ve il seçim kurulları ile Yüksek Seçim