Ticket Restaurant Edenred ve Tchibo’dan çalışanları mutlu eden kampanya

İSTANBUL (AA) – Edenred Türkiye, Tchibo iş birliğiyle bir kampanya başlattı.

Edenred'den yapılan açıklamaya göre, temmuz ayı boyunca geçerli olacak kampanya kapsamında Ticket Restaurant Yemek Kartı sahipleri, Tchibo mağazalarından sipariş edecekleri sandviç ve içecek menüsüne 33 TL yerine 22,95 TL'ye sahip olabilecek.

Ticket Restaurant Yemek Kartı ile öğle yemeği harcamalarında şirketlere ve çalışanlara tasarruf sağlayarak hayatı kolaylaştıran ve tüm faaliyetlerinde kullanıcı memnuniyetini ilk sıraya taşıyan Edenred Türkiye, Tchibo ile başlattığı kampanya ile evden ya da ofisten çalışanlara sıcak günlerde "hafif bir menü olarak ne yesem" derdinden kurtarıyor.

Tchibo’nun jambonlu kaşarlı, hindi fümeli, mozarellalı ve sebzeli peynirli sandviçleri ile portakal suyu, çay, cappuccino, filtre kahve, latte, iced latte, americano, iced americano gibi içeceklerin tadını indirimli fiyatlarla çıkarmak isteyen Ticket Restaurant Yemek Kartı kullanıcılarının kampanya kodlarını kampanya bitimine kadar MyEdenred uygulamasının Red Club bölümünden almaları gerekiyor.

Kodlarını alan kullanıcıların, Tchibo şubelerine giderek verecekleri siparişlerinde yetkililere kampanya kodunu göstermeleri ve ödemelerini Ticket Restaurant Yemek Kartı ile yapmaları yeterli oluyor. Ticket Restaurant Yemek Kartı kullanıcıları, ayrıca kampanyadan tek bir gün değil, yeni bir kampanya kodu alarak her gün yararlanabiliyor.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

Daha Fazla Haber

İSTANBUL (AA) – Edenred Türkiye, teşvik ve ödüllendirme kategorisindeki ürün ailesi Ticket Compliments ile çalışanlarına bayram hediyesi vermek isteyen şirketlere hem sayısız seçenek hem de operasyonel kolaylık sunuyor.

Firmadan yapılan açıklamaya göre, Edenred Türkiye Kurban Bayramı’nda kurumsal hediyelerini Ticket Compliments kapsamındaki hediye çekleri ve kartları ile yapan şirketlerin çalışanlarına kendi beğeni ve ihtiyaçlarına göre özgürce alışveriş yapma imkanı tanıyor.

Teması azaltan özellikleri ile salgın döneminde her zamankinden daha önemli hale gelen hijyen kaygısını ortadan kaldıran bu hediye seçenekleri aynı zamanda özel indirimler ve yüzde 39’a varan vergi tasarrufu ile şirketlere avantaj sağlıyor. Bayram dönemlerinde ve özel günlerde çalışanlarına hediye vermek isteyen şirketleri farklı markalarla anlaşmak, hediye temin etmek ve dağıtmak gibi operasyonel yük getiren süreçlerden ve bu süreçlerin maliyetinden kurtaran bu zahmetsiz çözümle şirketler tek faturayla muhasebe işlemleri yükünden kurtulurken çalışanlar ise kendi ihtiyaçları doğrultusunda ister kendilerine isterse çocuklarına diledikleri gibi alışveriş yapabiliyor.

– Teknoloji ürünlerinden beyaz eşyaya binlerce hediye seçeneği

Edenred’in şirketlere sunduğu teşvik ve ödüllendirme çözümlerinden biri olan Ticket Compliments Fashion Hediye Çeki, çalışanlara ister kendileri isterse çocukları için 400’e yakın mağazada, onlarca seçkin markanın binlerce noktasında bayramlık alışverişin keyfini yaşatıyor. Çalışanlar bu sayede giyim, ayakkabı, aksesuar gibi ürünler arasından diledikleri gibi alışveriş yapabiliyor.

Edenred Türkiye, Ticket Compliments Universal Hediye Çeki ile ise kullanıcılarına birçok seçkin markanın 2 bine yakın mağazasından hediye seçimi yapma fırsatı tanıyor. Çalışanlar böylece beyaz eşya, elektronik ürünler, mücevherat ve kozmetik gibi pek çok farklı kategoriye ev sahipliği yapan anlaşmalı iş yerlerinde alışveriş özgürlüğü yaşıyor.

Ticket Compliments Universal ve Ticket Compliments Fashion Hediye Çekleri, bir yıl boyunca indirim ve kampanya dönemleri de dahil olmak üzere geçerli olduğu için çalışanlar tarafından çok seviliyor. Hediye çeklerinin geçerli olduğu mağazaların bilgisine MyEdenred uygulaması ya da edenred.com.tr üzerinden ulaşılabiliyor.

– Bayramda ihtiyaçlar Ticket Market Kart ile karşılanıyor

QR kod ile mobil, temassız ve hijyenik ödeme fırsatı sunan Ticket Market Kartı, çalışanlara Türkiye’nin 81 ilinde anlaşmalı binlerce üye markette ihtiyaç ve tercihlerine göre alışveriş yapma şansı sunuyor. Şirketler dilerlerse market kartlarını fiziksel kart yerine dijital kart olarak da tercih ederek çalışanlarının kart taşıma, kaybetme, yeniden sipariş etme, gelmesini bekleme gibi sorunlarını ortadan kaldırıyor. Ticket Market Dijital Kart ile çalışanlar SMS olarak gönderilen kart numaralarını MyEdenred’e ekleyerek yine QR kod ile ödeme yapabiliyor.

Ticket Market Kartı satın alma ve bakiye yükleme işlemleri Ticket Online platformu üzerinden 7/24 kolaylıkla yapılabiliyor. Aynı karta tekrar bakiye de yüklenebiliyor. Ayrıca çalışanlar, kart bakiyelerini tek seferde harcamak zorunda kalmadan diledikleri zaman, diledikleri kadar ister kendileri için isterse çocukları için alışveriş yapabiliyor. Ticket Market Kartın geçerli olduğu en yakın mağazaların listesine MyEdenred uygulaması ya da edenred.com.tr üzerinden ulaşılabiliyor.

– Çalışanlar gıdanın tazesi ve yerlisi ile buluşuyor

Ticket Compliments’ın üyesi CarrefourSA Kurumsal Hediye Kart’ı tercih eden şirketler, çalışanlarını gıdanın tazesi ve yerlisi ile buluşturuyor. Çalışanlar, klasik kart ve dijital kart seçenekleri bulunan CarrefourSA Kurumsal Hediye Kartını Türkiye’deki 600’den fazla CarrefourSA’da, online markette veya mobil uygulamada kullanabiliyor. CarrefourSA Kurumsal Hediye Kartı satın alma ve bakiye yükleme işlemleri Ticket Online platformu üzerinden 7/24 kolaylıkla yapılabiliyor. Aynı karta tekrar bakiye de yüklenebiliyor. Ayrıca çalışanlar, kart bakiyelerini tek seferde harcamak zorunda kalmadan diledikleri zaman, diledikleri kadar ister kendileri için isterse çocukları için alışveriş yapabiliyor.

– Money Pro Kart ile ister market isterse online alışveriş imkanı

Ticket Compliments ailesinin sunduğu kurumsal çözümler arasında yer alan Money Pro Kart ile çalışanlar Kurban Bayramı alışverişlerini ister Migros, MigrosJet, 5M Migros ve Macrocenter’lardan ister online olarak Migros Sanal Market’ten gönüllerince yapabiliyor. Money Pro Kart, Money Kart’ın tüm özelliklerini taşıyarak Money puan da kazandırıyor. Money Pro Kartı satın alma ve bakiye yükleme işlemleri Ticket Online platformu üzerinden 7/24 kolaylıkla yapılabiliyor. Aynı karta tekrar bakiye de yüklenebiliyor. Ayrıca çalışanlar, kart bakiyelerini tek seferde harcamak zorunda kalmadan diledikleri zaman, diledikleri kadar ister kendileri için isterse çocukları için alışveriş yapabiliyor.

İSTANBUL (AA) – Dünya genelindeki Ticket Restaurant Edenred çalışanları, "Idealday 2021" kapsamında bir iş gününü sosyal sorumluluk projelerine ayırdı.

Şirketten yapılan açıklamaya göre, varoluş amacını “Bağları zenginleştirerek güçlendiriyoruz. Daima, daha iyisi için” olarak tanımlayan ve sorumluluk sahibi bir bakış açısıyla ideal dünyaya katkıda bulunmayı amaçlayan Edenred, 46 ülkedeki 10 bin çalışanını anlamlı bir amaç etrafında topladı.

Şirketin dünya çapında dayanışma ve yerel toplulukları destekleme günü olarak ilan ettiği ve bu yıl 5'incisini gerçekleştirdiği “Idealday 2021” kapsamında, bir iş gününü sosyal sorumluluk projelerine ayıran Ticket Restaurant Edenred Türkiye çalışanları, okul boyama, ciddi hastalıklarla savaşan çocuklar için masal okuma ve başarılı ancak maddi olanakları yetersiz öğrencilerin eğitimine destek olmak için attıkları adımları bağışa dönüştürme gibi bir dizi proje hayata geçirdi.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Ticket Restaurant Edenred İnsan Kaynakları Direktörü Canan Soybakış, Idealday 2021’in tam 84 sosyal yardım projesi ile her zamankinden daha fazla topluluk odaklı gerçekleştiğini belirtti.

Etkinliğin 5 senedir kesintisiz gerçekleştirildiğini aktaran Soybakış, şunları kaydetti:

“Edenred’in dünya çapında yerel toplulukları destekleme günü olan Idealday’de 2017 yılından bu yana her yıl hem globalde hem Türkiye’de bir çalışma günümüzü şirketçe belirlediğimiz sosyal sorumluluk projelerinde gönüllü olarak çalışarak geçiriyoruz. Hepimizin en az iki projede yer aldığı bu anlamlı günde, Edenred Türkiye gönüllülerinden bir kısmı Gülmek İyileştirir Derneği iş birliği ile ciddi hastalıklarla savaşan çocukların yüzlerini biraz olsun gülümsetmek için masal okurken, bir kısmı da yeni eğitim-öğretim yılında öğrencilerin pırıl pırıl bir okula dönmesi için Sultangazi Yayla Anaokulu'nu boyadı. Gönüllülerimizden bazıları da Help Steps uygulaması üzerinden attığı adımları Türk Eğitim Derneği’nin başarılı ancak maddi olanakları yetersiz çocukların eğitimlerine devam edebilmesi amacıyla kurduğu fona bağış olarak aktardı.”

Soybakış, Edenred kültüründe dayanışmanın üst düzey bir öneme sahip olduğunu vurgulayarak, “Edenred’in misyonu 1962 yılında kuruluşundan bu yana iş dünyasını herkes için daha iyi bir yer haline getirmek oldu. Bu taahhüt, grubumuzun İdeal İnsan, İdeal Dünya ve İdeal Gelişim üzerine inşa ettiği kurumsal sosyal sorumluluk politikamızın temel unsurlarını oluşturuyor. Idealday ise, yani bizim için ideal bir gün, bu temel unsurlar ışığında oluşmuş bir proje." ifadelerini kullandı.

Edenred Türkiye olarak hayata geçirdikleri çözümlerle yerel ekonomiyi desteklerken ihtiyaç sahiplerini ve çevreyi korumayı ihmal etmediklerini aktaran Soybakış, "Birçok bağın geçici olduğu bir dünyada sağlam, kalıcı ve güvene dayalı ilişkiler kurmak için var gücümüzle çalışıyoruz. Her zaman söylediğimiz gibi bağları zenginleştirerek güçlendiriyor, daima daha iyisi için çabalıyoruz.” değerlendirmesinde bulundu.

– Dünyanın dört bir yanındaki Edenred çalışanları tek bir amaç için harekete geçti

“Idealday 2021” kapsamında dünya çapında, Tokyo, Rio de Janeiro, Paris, Londra ve Brüksel gibi birçok şehirde 76 sivil toplum kuruluşu desteğiyle toplam 84 yardım projesi gerçekleştirildi.

Fransa’daki Edenred gönüllüleri, huzurevlerinde yeşil alanlar yaratmak için çalışırken, Singapur ve Bükreş’te çevre temizliği için yoğun mesai harcandı.

Belçika'dan ekipler küçük işletmeleri dijital teknolojiler konusunda eğitirken, Brezilya'da ise gençlerin iş dünyasına girmesine yardımcı olmak ve yaşlılarla sohbet etmek için hem yüz yüze hem de çevrim içi etkinlikler düzenlendi.