Tivibu şubat menüsünde “Aşk” var

İSTANBUL (AA) – Türk Telekom’un dijital televizyon platformu Tivibu'da, şubat ayı boyunca Sevgililer Günü'ne özel filmler "Menüde Aşk Var" klasöründe yayınlanıyor.

Türk Telekom'dan yapılan açıklamaya göre, Tivibu, farklı türlerdeki yapımları şubat ayında da izleyicilerle buluşturuyor. Dramdan aksiyon ve animasyona uzanan zengin içeriklerin yanı sıra Sevgililer Günü’ne özel romantik filmler, 10 Şubat ile 10 Mart arasında Seç İzle/Vitrin/Menüde Aşk Var klasöründe yayınlanacak.

– Sevgiler Günü’ne özel yapımlar

Seç İzle/Vitrin/Menüde Aşk Var klasöründe, birçok romantik film sıralanıyor. Yönetmen koltuğunda Çağan Irmak’ın oturduğu "Unutursam Fısılda"da, Hatice, aşkının ve müzik tutkusunun peşinden giderek görkemli bir hayata adım atıyor. Aynı isimli romanından uyarlanan "Senden Önce Ben"de, yaşamını tekerlekli sandalyeye bağlı sürdüren genç bir adam ile bakıcısının aşkı konu ediliyor. "Bir Yıldız Doğuyor"da, yetenekli müzisyenler Jackson Maine ile Ally’nin zorlu kariyer basamaklarında yaşadıkları aşk öyküsü konu ediliyor. Klasörde ayrıca "İkimizin Yerine", "İngiliz Hasta" ve "Selvi Boylum Al Yazmalım" gibi unutulmaz yapımlar yayınlanıyor.

– En yeniler Kırmızı Halı’da

Kırmızı Halı klasöründe, beyazperdeden hemen sonra yayınlanan filmler yer alıyor. 16 Şubat’ta platformda yayınlanacak "Batman: Ejderhanın Ruhu"nda, Bruce Wayne, 1970’lerde dövüş sanatları eğitimi alırken geçmişten gelen bir tehditle yüzleşiyor. 25 Şubat’ta platformda olacak "Başlat: Ready Player One"da sanal dünyada destansı bir savaş yaşanırken, "Mad Max: Fury Road"da post apokaliptik bir gelecekte hayatta kalma mücadelesi veriliyor. Ayrıca "Kod Adı: U.N.C.L.E." ve "Ölümcül Dövüş Efsanesi: Akrebin İntikamı" da izleyiciyle buluşan yapımlar arasında bulunuyor.

Tivibu’nun Seç İzle klasöründe farklı türlerde birçok yapım yayınlanıyor. "Suicide Squad: Gerçek Kötüler"de, DC evreninin kötüleri, dünyayı bekleyen tehlikeye karşı birlik oluyor. 21 Şubat’ta platforma yüklenen iki filmden biri olan "Ormanın Ritmi"nde, evini özleyen bir uzaylı, Afrika ormanlarında yeni arkadaşlarıyla zorlu bir maceraya başlıyor. Aynı tarihte yayına giren "Kaçış Planı 3"te ise güvenlik uzmanı Ray Breslin ve ekibi zorlu bir kurtarma operasyonuna girişiyor. Klasörde, 20 Şubat’ta "Acayip Güzelim" ile "Deli ve Dahi", 27 Şubat’ta ise "Lego Filmi 2" yayınlanacak.

9 Şubat’ta Sinema TV’de ekranlara "Anaokulu Öğretmeni" gelecek. 27 Şubat’ta "LEGO Filmi 2" eknana gelecek. "Kahraman Tavuk Uzayda" 28 Şubat’ta Sinema Aile kanalında yer alacak. "Acayip Güzelim", 20 Şubat’ta Sinema Komedi’de. yayınlanacak.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

Daha Fazla Haber

İSTANBUL (AA) – Türk Telekom’un dijital televizyon platformu Tivibu, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’na özel spor filmlerini 17 Mayıs-23 Haziran arasında ekranlara getiriyor.

Tivibu açıklamasına göre, Seç İzle/Film/Tivibu Vitrin altında yer alan "Sporun İçinden" klasöründeki tüm içerikler Tivibu ve Tivibu Go uygulaması üzerinden mobil, web ve Smart TV ekranlarından izlenebiliyor.

Tivibu’nun dramdan komediye, aksiyondan çocuk filmlerine uzanan yelpazesinde sporcuların hayatlarından beyazperdeye aktarılan "Şampiyon", "Son Efsane", "Ben Tonya" ve "Büyük Yarış" filmleri öne çıkıyor.

Açıklamaya göre, 2015 yapımı "Şampiyon"da Rus gizli polisinden kaçarken ülkesine dönmek zorunda kalan Estonyalı eskrimci Endel Nelis’in yaşamı anlatılıyor. En İyi Yabancı Film dalında Altın Küre ve Oscar’a aday olan "Şampiyon", 1950’ler Estonya’sını ekranlara taşıyor. David Walsh’un kitabından uyarlanan "Son Efsane" filmi, sporun en tartışmalı konusu olan dopinge vizörü çevirirken ünlü bisikletçi Lance Armstrong’un Fransa Bisiklet Turu performanslarına yer veriyor. "Son Efsane" filmi, kadrosundaki Ben Foster, Lee Pace, Dustin Hoffman, Jesse Plemons ve Chris O’Dowd gibi isimlerle dikkati çekiyor.

Tivibu’da hırs ve rekabete odaklanan bir başka film ise "üçlü axel"i başaran ilk ABD’li kadın buz patenci Tonya Harding’in yaşamından uyarlanan "Ben Tonya" olarak öne çıkıyor. Ünlü sporcunun 1994 ABD Şampiyonası öncesinde, rakibi Nancy Kerrigan’ı sakatlayış sürecini anlatan film, başarı için nelerin göze alınabileceğini irdeliyor. 2016 yapımı İtalyan filmi "Büyük Yarış" da gerçek bir sporcu öyküsüne dayanıyor. Matteo Rovere’nin yazıp yönettiği film, ralli pilotu Carlo Capone’un hayatını anlatıyor. "Büyük Yarış"ta gelecek vadeden bir GT yarışçısı olan Giulia’nın, ağabeyi Loris’in çabası ile daha iyi bir pilot olmak için verdiği mücadele ortaya konuluyor.

Tivibu’nun spor temalı filmleri arasında Ata Demirer’in Berlin’de yaşayan bir boksörü canlandırdığı "Berlin Kaplanı" ve gençliğinde büyük başarılar kazanmış bir boksöre odaklanan İngiliz dram filmi "Şampiyon" seyirciye ring heyecanı yaşatıyor. "Aşkın Dansı" ve "Aşk Oyunu" da romantik komedi türünde dikkati çekiyor.

– Çocuklar Tivibu ile takım ruhunu öğreniyor

Tivibu’nun çocuklara özel spor içerikli filmlerinde, şehirlerini korumak için maceraya atılan bir grup bisikletin hikayesini anlatan "Bisikletler" ve farklı özelliklerdeki köpeklerin kurduğu futbol takımının serüvenlerini anlatan "K9 Dünya Kupası" animasyon temasında öne çıkıyor. "Güçlü Ol", "Çılgın Futbol Takımı 6", "Gibby" ve "Şampiyon Köpek Avrupa Kupası’nda" gibi yapımlar da Tivibu’nun dayanışma ve takım ruhunu destekleyen aile-çocuk filmleri arasında yer alıyor.​​​​​​​

İSTANBUL (AA) – Tivibu Go'nun yenilenen paketleri ile kullanıcılar bütçelerine ve ihtiyacına uygun Tivibu Go paketlerini web, cep, tablet ve smart tv üzerinden istedikleri an izleyebiliyor.

Türk Telekom'dan yapılan açıklamaya göre, Tivibu’nun TV ekranına bağlı kalmadan TV keyfi yaşatan servisi Tivibu Go’nun paketleri yenilendi. Tivibu Go müşterileri Aile, Sinema, Spor ve Süper paketleri ile farklı izleme ihtiyacına yönelik paket seçeneklerine erişebiliyorlar.

Tivibu Go, kurulum, taahhüt, cayma bedeli olmadan, müşterilerine dilediği zaman iptal etme kolaylığı sağlıyor. Paketler, hem Tivibu web sitesi ve uygulamaları üzerinden hem de desteklenen akıllı televizyonların içerisindeki Tivibu Smart TV uygulaması üzerinden karekod ile satın alınabiliyor.