Tivibu'dan haziran ayında Babalar Günü'ne özel içerikler

İSTANBUL (AA) – Türk Telekom'un dijital televizyon platformu Tivibu, haziran ayında komediden aksiyona bilim kurgudan festival filmlerine uzanan geniş bir seçki sunarken, Babalar Günü'nü de unutmadı.

Türk Telekom'dan yapılan açıklamaya göre, Tivibu, haziran ayında bilim kurgudan aksiyona geniş bir seçkiyi izleyicisiyle buluşturacak. Haziranın üçüncü haftasındaki Babalar Günü'nü de unutmayan Tivibu, Seç İzle/Film/Tivibu Vitrin klasörü altında Babalar Günü'ne özel komedi ve dram türünde filmler sunacak.

Tivibu'nun haziran içerikleri arasında bilim kurgu sevenler için “Yerçekimi” ve “Yıldızlararası” filmleri öne çıkıyor. 7 Oscar’lı “Yerçekimi”, uzayda uğradıkları kazanın ardından dünyaya dönebilmek için sınırlı sayıda şansları kalan iki astronotun kurtuluş mücadelesini konu ediniyor. Christopher Nolan imzalı “Yıldızlararası” ise fizikçi Kip S. Thorne'nun evrendeki “Solucan Delikleri” teorisinden ilham alıyor.

Tivibu'nun Seç İzle/Film klasöründeki “Görevimiz Tehlike” ve “Superman” serileri de aksiyonseverleri ekran başına kilitleyecek. Tivibu, ayrıca Goya, Altın Küre ve Altın Palmiye gibi ödülleri olan pek çok festival filmini de izleyicilerle buluşturacak.

Tivibu haziran içeriklerinde öne çıkan diğer yapımların başında, başrollerini Oscar ödüllü Helen Mirren ve 2 Altın Küre ödüllü Donald Sutherland’ın paylaştıkları “Karavan” geliyor. Mirren ve Sutherland, filmde doktorlarından ve çocuklarından sıkılıp eski karavanlarıyla ülkeyi boydan boya geçmek üzere kaçan bir çifti oynuyor. Yönetmen Isabel Coixet’in filmi “Sahaf” ve yönetmen Nanni Moretti’nin “Annem” filmi de ayın öne çıkan diğer yapımları arasında bulunuyor.

“Bir Dünya Ki…”, “Süper Baba”, “Fırtınadan Sonra” gibi yabancı yapımların yanı sıra “Babam ve Oğlum”, “7. Koğuştaki Mucize” ve “Hokkabaz” gibi Türk filmleri de Babalar Günü’ne özel seçkide yer alıyor.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

Daha Fazla Haber

İSTANBUL (AA) – Yurtiçi Kargo, Babalar günü dolayısıyla bireysel gönderileri yüzde 30 indirimle taşıyacak.

Yurtiçi Kargo, Babalar Günü'ne özel indirim kampanyasını duyurdu.

Yaptığı genel ve yerel kampanyaların yanı sıra özel günlerde sevdiklerine sürpriz yapmak isteyen müşterileri için de kampanyalar hazırlayan Yurtiçi Kargo, 16-30 Haziran'da geçerli Babalar Günü Kampanyası'nı başlattı.

Kampanya kapsamında, tüm bireysel gönderilerde standart taşıma, adres alım ve adrese teslim hizmet bedelleri üzerinden tüm müşteriler yüzde 30 indirim fırsatından yararlanabilecek.

Kampanyadan yararlanmak isteyenlerin "Babalar Günü Kampanyası'ndan yararlanmak istediğini" söylemesi yeterli olacak.

İSTANBUL (AA) – Seyahat sitesi Enuygun Babalar Günü'nde seyahat etmeyi özleyen babalar için yeni hediye trendinin seyahat olduğunu bildirdi.

Şirketten yapılan açıklamaya göre, salgın nedeniyle birçok konuda tercihler ve trendler değişti.

Salgın insanların sevdiklerine özel günlerde aldığı hediyeleri de etkiledi. Kısıtlama ve kapanmalarla geçen bu dönemde en çok özlenen şeyleri onlara hediye etmek popüler hale geldi.

Bu kapsamda, Babalar Günü'nde seyahat etmeyi özleyen babalar için yeni hediye trendi seyahat oldu.

Babalar Günü'ne sayılı günler kala seyahat etmeyi özleyen babalar için alınabilecek en güzel hediyeyi seyahat sitesi Enuygun.com sunuyor.

Babasına seyahat hediye etmek isteyenler Enuygun Hediye Kart'ı tercih edebiliyor. Enuygun Hediye Kart sayesinde babalar bir yıl içerisinde istedikleri zaman uçak ya da otobüs bileti alırken veya otel rezervasyonu yaparken kullanabiliyor.

Enuygun Hediye Kart'ın kullanımı ise kolay. Hediye Kart sayfasına girerek kart temaları arasından Babalar Günü teması seçiliyor. Sonrasında kullanıcının karşısına seçimine göre birbirinden farklı tasarım alternatifi çıkıyor. Kullanıcının beğenisine göre bunlardan biri seçilip, istenilen mesaj yazılabiliyor ya da önceden hazırlanmış mesajlardan birini tercih edilebiliyor. Karta önceden tanımlanmış 100 TL, 150 TL, 200 TL, 500 TL ya da 1000 TL yükleme yapılabileceği gibi kullanıcının kendi belirlediği bir miktarı da yüklenebiliyor.

Ödeme işleminden sonra Enuygun Hediye Kart, babanıza 24 haneli bir kod olarak e-posta ile gönderiliyor. Enuygun.com üye hesabındaki ENCüzdan sekmesinde bulunan "Hediye Kartı Aktar" butonuna tıkladıktan sonra, bu kodu kullanarak hediye tutarını ENCoin olarak hesabına tanımlanabiliyor. Enuygun Hediye Kart ile hesaba aktarılan tutar, ENCoin olarak uçak ve otobüs bileti satın alma işlemlerinde ve otel rezervasyonlarında kullanılabiliyor.