Cts. Ağu 24th, 2019

TSK Hava Harekatı Haberleri

Irak'ın kuzeyine hava harekatı

ANKARA (AA) – Irak'ın kuzeyindeki Metina bölgesine düzenlenen hava harekatında 2 'lı terörist etkisiz hale getirildi.

Milli Savunma Bakanlığından yapılan açıklamaya göre, Pençe Harekatı ile koordineli olarak Metina bölgesine hava harekatı düzenlendi.

Harekatta 2 terörist daha etkisiz hale getirildi.

Zap, Gara, Kandil ve Asos'da terör hedefleri imha edildi

ANKARA (AA) – Irak'ın kuzeyindeki Zap, Gara, Kandil ve Asos bölgelerine düzenlenen hava harekatlarıyla hedefleri vuruldu.

Milli Savunma Bakanlığının Twitter hesabından yapılan açıklamada, Pençe Harekatı ile koordineli olarak Irak'ın kuzeyindeki Zap, Gara, Kandil ve Asos bölgelerine hava harekatları düzenlendiği belirtildi.

Harekatlar neticesinde PKK'lı teröristlere ait silah mevzi, barınak ve sığınak olarak kullanılan hedeflerin vurulduğu bildirildi.

Terör örgütüne ait sığınaklar vuruldu

ANKARA (AA) – Pençe Harekatı ile koordineli olarak, Irak'ın kuzeyindeki Zap bölgesine düzenlenen hava harekatıyla 'lı teröristlere ait silah mevzisi, barınak ve sığınak olarak kullanılan hedefler vuruldu.

Milli Savunma Bakanlığının Twitter hesabından yapılan bilgilendirmeye göre, Irak'ın kuzeyindeki Zap bölgesine hava harekatı düzenlendi.

Harekatta PKK'lı teröristlere ait silah mevzisi, barınak ve sığınak olarak kullanılan hedefler vuruldu.

TSK Hava Harekatı haberleri sayfasında en son yaşanan hava harekatı gelişmeleri ile birlikte güncel Irak’ın kuzeyine hava harekatı haberlerini bulabilirsiniz.