Paz. Tem 21st, 2019

TSK'dan Münbiç hattında 46. devriye

– TSK ve ABD Silahlı Kuvvetlerince, Fırat Kalkanı Harekat alanı ile Münbiç arasında kalan hatta 46’ıncı koordineli bağımsız devriye görevi yapıldı

ANKARA (AA) – Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK), Fırat Kalkanı Harekat alanı ile hattında 46'ıncı devriye görevini yaptı.

Genelkurmay Başkanlığından yapılan açıklamaya göre, TSK ve ABD Silahlı Kuvvetleri unsurlarınca, Fırat Kalkanı Harekat alanı ile Münbiç arasında kalan hatta bugün 46'ncı koordineli/bağımsız devriye faaliyeti yerine getirildi.

  • TSK'dan Münbiç hattında 45. devriye
  • ANKARA (AA) – Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK), Fırat Kalkanı Harekat alanı ile Münbiç hattında 45. devriye görevini yaptı.
    Genelkurmay Başkanlığından yapılan açıklamaya göre, TSK ve ABD Silahlı Kuvvetleri unsurlarınca, Fırat Kalkanı Harekat alanı ile Münbiç arasında kalan hatta bugün 45. koordineli/bağımsız devriye faaliyeti yerine getirildi.

  • TSK'dan Münbiç hattında 44. devriye
  • ANKARA (AA) – Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK), Fırat Kalkanı Harekat alanı ile Münbiç hattında 44. devriye görevini yaptı.
    Genelkurmay Başkanlığından yapılan açıklamaya göre, TSK ve ABD Silahlı Kuvvetleri unsurlarınca, Fırat Kalkanı Harekat alanı ile Münbiç arasında kalan hatta bugün 44. koordineli/bağımsız devriye faaliyeti yerine getirildi.