TSK'dan Münbiç hattında 53'üncü devriye faaliyeti

ANKARA (AA) – Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK), Fırat Kalkanı Harekat alanı ile hattında 53'üncü devriye görevini gerçekleştirdi.

Genelkurmay Başkanlığından yapılan açıklamaya göre, TSK ve ABD Silahlı Kuvvetleri unsurları tarafından Fırat Kalkanı Harekat alanı ile Münbiç arasında kalan hatta, bugün 53'üncü koordineli/bağımsız devriye faaliyeti yerine getirildi.

  • TSK'dan Münbiç hattında 54'üncü devriye faaliyeti
  • ANKARA (AA) – Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK), Fırat Kalkanı harekat alanı ile Münbiç hattında 54'üncü devriye görevini yaptı.
    Genelkurmay Başkanlığından yapılan açıklamaya göre, TSK ve ABD Silahlı Kuvvetleri unsurları tarafından Fırat Kalkanı harekat alanı ile Münbiç arasında kalan hatta bugün 54'üncü koordineli/bağımsız devriye faaliyeti yerine getirildi.

  • TSK'dan Münbiç hattında 52'nci devriye faaliyeti
  • ANKARA (AA) – Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK), Fırat Kalkanı Harekat alanı ile Münbiç hattında 52'nci devriye görevini gerçekleştirdi.
    Genelkurmay Başkanlığından yapılan açıklamaya göre, TSK ve ABD Silahlı Kuvvetleri unsurları tarafından Fırat Kalkanı Harekat alanı ile Münbiç arasında kalan hatta, bugün 52'nci koordineli/bağımsız devriye faaliyeti yerine getirildi.