"Enter"a basıp içeriğe geçin

Türk Telekom'un, Kadıköy Müşteri Merkezi yenilendi

İSTANBUL (AA) – Türk Telekom, yenilenen İstanbul Kadıköy Müşteri Merkezi’ni hizmete açtı.

Şirket açıklamasına göre, Türkiye genelindeki tüm müşterilerine kendilerini "değerli hissettirme" ilkesi ve kusursuz müşteri deneyimi hedefleriyle satış kanallarında entegrasyona devam eden Türk Telekom, Türk Telekom Müşteri Merkezleri'ni (TTMM) yenilemeyi sürdürüyor.

Bu kapsamda, 1900'lerin başında telefon santrali olarak işletmeye açılan, Cumhuriyet'in ilk yıllarında da otomatik santrale dönüştürülen İstanbul Kadıköy Müşteri Merkezi'nin binası, tarihi dokuyu bozmadan restorasyon sürecinden geçirildi. Böylece İstanbul'un önemli yapılarından biri korunarak, günümüzde de telekomünikasyon sektörüne hizmet sunma noktasına eriştirildi.

"Osmanağa Mah. Kuşdili Cad. No:13 Kadıköy/İstanbul" adresinde 15 Şubat'ta hizmete giren ve salgın sürecinde yenilenen İstanbul Kadıköy Müşteri Merkezi'nde hijyen çalışmaları da en üst noktaya çıkarıldı. Bu çerçevede Sağlık Bakanlığı'nın belirlediği tedbirler kapsamında; temizlik, maske ve mesafe kurallarına uygun şekilde hizmet veriliyor.

İstanbul Kadıköy Müşteri Merkezi salgın sebebiyle hafta içi 10:00-17:00 saatleri arasında faaliyet gösterecek. Merkez'de; mobil hat, sabit telefon, sabit internet, çeşitli cihaz seçenekleri ve Tivibu ürünlerinin satışına kadar birçok işlem gerçekleştiriliyor.

Haber Lütfen AA üyesidir. İletişim: haberlutfen@gmail.com