Turkcell'den GNÇ Star Müzik Yarışması

İSTANBUL (AA) – Turkcell, genç müzisyenlere destek olmak amacıyla hayata geçirdiği GNÇ Star Müzik Yarışması ile keşfedilmeyi bekleyen müzik tutkunu gençleri sahneye davet ediyor.

Şirketten yapılan açıklamaya göre, Turkcell’in gençlere özel operatör bağımsız kullanılabilen uygulaması GNÇ, 2020 yılında başlattığı GNÇ Müzik Yarışması'nın ikincini düzenliyor. Geleceğin müzisyenlerinin seçildiği yarışmaya 15-25 yaş arasında olan gençler bireysel ya da gruplarıyla istedikleri müzik türünde katılabiliyor.

7 Haziran-7 Temmuz arası sürecek başvurular için katılımcılar, belirlenen 250 adet şarkıdan birisini ya da söz ve müziği kendilerine ait şarkıları seslendirirken çekilen videolarını yükleyerek 23 Temmuz’a kadar sürecek oylama sürecine iştirak edebilecek. İnternet üzerinden yapılacak gençlerin gençleri oyladığı oylama sistemi ve jüri değerlendirmesi sonrasında 10 isim finale katılmaya hak kazanacak. Finalde performans sergileyen 10 yarışmacı arasından ilk üçe giren isimler jüri tarafından belirlenecek. 27 Temmuz’da Turkcell Vadi’de gerçekleşecek final gecesi ile birinci belli olacak. Yarışma, GNÇ üzerinden canlı olarak takip edilebilecek. Yarışmada birinci 50 bin TL, ikinci 30 bin TL, üçüncü ise 20 TL ödülün sahibi olacak.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Turkcell Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Alper Ergenekon, Turkcell olarak gençlerin hayatlarına dokunmak için önemli girişimlerde bulunmayı sürdürdüklerinin altını çizdi. Ergenekon, "Türkiye’nin Turkcell’i olarak sadece teknolojiye değil, geleceğimizin teminatı olan gençlerimize de yatırım yapıyoruz. Eğitimden sanata, spordan girişimciliğe kadar her alanda onların yanında olmak ve potansiyellerini fark etmeleri için çalışıyoruz. 2020 yılında GNÇ uygulamamız öncülüğünde hayata geçirdiğimiz GNÇ Star Müzik Yarışması’nı müzik tutkunu genç arkadaşlarımızın büyük ilgisi ile tamamlamıştık. Bu yıl da eğlenceli müzik yarışmamız GNÇ Star ile müzik alanında yetenekli gençlerimize destek olmayı sürdüreceğiz." ifadelerini kullandı.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

Daha Fazla Haber

İSTANBUL (AA) – Turkcell, Babalar Günü'ne özel olarak elektronik pazar yeri platformu Turkcell Pasaj'da ve Turkcell mağazalarında çeşitli indirim kampanyaları düzenliyor.

Şirketten yapılan açıklamaya göre, Turkcell, her özel günde olduğu gibi bu Babalar Günü’nde de babasına en iyi hediyeyi almak isteyenlere fırsatlar sunuyor.

Hobi ürünlerinden kişisel bakıma, tablet ve bilgisayarlardan aksesuarlara kadar binlerce ürünün yer aldığı elektronik pazar yeri platformu Turkcell Pasaj ve Turkcell mağazalarında 12-21 Haziran tarihleri arasında devam edecek Babalar Günü Sarı Günler kampanyasında birçok üründe yüzde 25'e varan indirimler uygulanacak.

Ayrıca sadece Turkcell Pasaj ve Dijital Operatör uygulamasında geçerli olan Seni Babama Söyleyeceğim kampanyası ile aralarında kişisel bakım, cep telefonu, hobi ve oyun gibi kategorilerin de bulunduğu 8 grupta ve seçili 200 üründe yüzde 45’e varan indirimler olacak.

Turkcell Pasaj'da Babalar Günü'ne ek olarak çocuklar için de indirimli karne hediyeleri bulunuyor.

18 Haziran’a kadar geçerli olan kampanyada yüzde 40’a varan indirimler sunuluyor. Çocuk saatleri, çocuk gelişim ürünleri, akıllı oyuncaklar, hobi ürünleri ve bilgisayar başta olmak üzere seçili 9 kategoride geçerli fırsatlara Turkcell Pasaj üzerinden ya da Dijital Operatör uygulaması üzerinden ulaşılabiliyor.

Karne hediyesi kapsamında uygulanan Tablet Kampanyası ise 30 Haziran'a kadar devam edecek.

Kampanyada kontratlı, peşin ve peşine kontratlı olmak üzere 25 farklı teklif bulunuyor.

Çocuklar için hediye tablet almak isteyenlerin değerlendirebileceği kampanya hem Turkcell Pasaj hem de Turkcell mağazalarında geçerli olacak.

Kampanyadaki kontratlı tekliflerden herhangi birinin mağazalardan satın alınması durumunda yüzde 42 indirimli olarak kulaklık sahibi olma imkanı sunuluyor.

Farklı ödeme opsiyonları sunan Turkcell Pasaj, kullanıcılara isterlerse seçili kredi kartlarına taksitle, isterlerse de tarifelerine ek ödeme yaparak sevdikleri için en iyi hediyeleri alma imkanı sağlıyor.

Ücretsiz kargo ve hızlı teslimat fırsatlarıyla satışa sunulan ürünler yüzde 100 doğa dostu yenilenebilir karton ambalajlarda teslim ediliyor.

İSTANBUL (AA) – Turkcell'in oyun platformu Gameplus'ın yeni kampanyasıyla en yeni oyunlar daha da uygun fiyatlı hale geliyor.

Turkcell'den yapılan açıklamaya göre, en yeni oyunların pahalı donanımlara gerek olmadan bulut üzerinden yüksek performansla oynanabilmesini sağlayan Nvidia GeForce Now servisini Türkiye’deki oyuncularla buluşturan Turkcell’in oyun platformu GAMEPLUS, 3 aylık indirimli "Premium" paketini www.gameplus.com.tr üzerinden oyunseverlere açtı.

15 Haziran'dan itibaren indirimli alınabilecek olan 3 aylık "Premium" paketini tercih eden kullanıcılar, uzatılmış oturum süresi, öncelikli erişim hakkı ve RTX kalitesiyle oyun oynama deneyimine sahip olacak.

Oyunculara ücretsiz sunulan mevcut "Basic" paketinde ve 1 aylık "Premium" paketlerinde herhangi bir fiyat değişikliği yapılmayacak. Oyunseverler abonelik süresi sona erdiğinde yenilenen paketlerle en iyi GeForce Now deneyimini sürdürebilecek.

– Türkiye'deki ikinci sunucu İstanbul'a

Şubat ayında başlayan "Beta" döneminden beri oyun severler tarafından büyük ilgili gören GeForce Now powered by Gameplus, Türkiye’deki ilk sunucusunu Ankara'da kurup oyun severlere üstün hizmet sunmaya başlamıştı. Gameplus, mükemmel oyun deneyimi artıracak ikinci sunucuyu temmuz ayının ilk haftasında İstanbul'da devreye alacak. Her iki sunucu sayesinde oyuncular Türkiye sunucuları üzerinden şimdiye kadarki en iyi GeForce Now deneyimine sahip olacak.

Türk oyuncular Gameplus'ın 15 Mart'taki ticari lansmandan bugüne kadar toplam 1 milyon 800 bin tekil oturumda 2 milyon saat oyun oynadı. Oyuncuların platformda en çok oynadığı oyun League of Legends olurken bunu sırasıyla; Counter Strike: Global Offensive, Rust, Mount & Blade II: Bannerlord, The Witcher 3: Wild Hunt, Apex Legends ve Tom Clancy's Rainbow Six Siege takip etti.