Ünlü oyuncu Kemal İnci hayatını kaybetti

– Sinema yönetmeni ve oyuncusu Kemal İnci, evinde geçirdiği kalp krizi sonucu 85 yaşında vefat etti

İZMİR (AA) – Ünlü oyuncu Kemal İnci, 'deki evinde geçirdiği kalp krizi sonucu .

Alınan bilgiye göre 85 yaşındaki ünlü sinema sanatçısı ve yönetmen Kemal İnci, 'daki evinde kalp krizi geçirdi.

Yakınlarının, yaşamını yitirdiğini tespit ettiği İnci'nin cenazesi, Örnekköy Mezarlığı gasilhanesine kaldırıldı.

Kemal İnci'nin cenazesinin yarın Karşıyaka Şemikler Camii'nde ikindi vakti kılınacak namazın ardından toprağa verileceği belirtildi.

Yeşilçam filmlerindeki kötü adam rollerinin unutulmaz ismi Bilal İnci'nin ağabeyi olan Kemal İnci, 15 Mayıs 1933'de Adana'da doğdu.

Gezici tiyatrolarda çalıştıktan sonra Yeşilçam'a set işçisi olarak giren İnci, 1964'de yönetmen oldu ve çok sayıda filmde kamera karşısına geçti.

 • Oyuncu Kemal İnci'nin cenazesi toprağa verildi
 • İZMİR (AA) – İzmir'de vefat eden oyuncu Kemal İnci'nin cenazesi toprağa verildi.
  Kalp krizi nedeniyle dün vefat eden 85 yaşındaki sinema sanatçısı ve yönetmen Kemal İnci için Karşıyaka Şemikler Camisi'nde ikindi namazının ardından cenaze namazı kılındı.
  Kızı Elif, yeğenleri Murat ile kızları Ayçin ve Ayça İnci'nin taziyeleri kabul etttiği cenaze namazına, Karşıyaka Belediye Başkanı Hüseyin Mutlu

 • Evde kızına mesaide insanlara hayat veriyor
 • İZMİR (AA) – TEZCAN EKİZLER – İzmir’de 112 istasyonunda çalışan acil tıp teknisyeni Fatma Kocaoğlan, bir yandan doğuştan serebral palsi (beyin felci) hastası çocuğuyla ilgilenirken, diğer yandan annelik refleksleriyle hayat kurtarmaya devam ediyor.
  Karşıyaka ilçesindeki Demirköprü 112 İstasyonunda görev yapan 35 yaşındaki 2 çocuk annesi Kocaoğlan, evinde ve iş yaşamındaki özverili çalışmasıyla dikkati çekiyor.
  Kocaoğlan’ın 8 yıl