Cum. Haz 21st, 2019

Vali Şahin'den Çalışkan'a veda ziyareti

İSTANBUL (AA) – Valiler kararnamesiyle Ankara Valiliği'ne atanan İstanbul Valisi Vasip Şahin, İstanbul Emniyet Müdürü 'ı ziyaret etti.

Ankara'ya atanması dolayısıyla İstanbul'daki yöneticilere veda ziyaretinde bulunan Şahin, bu kapsamda İstanbul Emniyet Müdürlüğü'nün Vatan Caddesi'ndeki yerleşkesine geldi. Vali Şahin, kendisini karşılayan Emniyet Müdürü Çalışkan ile bir süre görüştü.

Şahin, görüşme sonrası yerleşke avlusunda hazır bulunan il emniyet müdür yardımcıları ile ilçe ve şube müdürleriyle, tek tek ellerini sıkarak vedalaştı.

Emniyet müdürleriyle toplu halde hatıra fotoğrafı çektiren Şahin, daha sonra gazetecilerle de vedalaşarak emniyet yerleşkesinden ayrıldı.

  • Altınalan'dan Emniyet Müdürü Çalışkan'a ziyaret
  • İSTANBUL (AA) – Anadolu Ajansı (AA) İstanbul Bölge Müdürü Hüseyin Altınalan, İstanbul Emniyet Müdürü Dr. Mustafa Çalışkan'ı ziyaret etti.
    Emniyet Müdürü Çalışkan, Vatan Caddesi'ndeki İstanbul Emniyet Müdürlüğü binasında gerçekleşen ziyarette, AA'nın haberleriyle Türk ve dünya basınında önemli bir kamu hizmeti gerçekleştirdiğini söyledi.
    Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Çalışkan, Altınalan'a teşekkür etti.
    Hüseyin Altınalan da Çalışkan'a AA'nın tarihi

  • 3 Aralık Dünya Engelliler Günü – Mustafa Çalışkan
  • – İstanbul Emniyet Müdürlüğü, ‘3 Aralık Dünya Engelliler Günü’ nedeniyle bazı engelli okul ve merkezlerinde çeşitli etkinlikler düzenledi