Vodafone TV, eylüle özel içeriklerini izleyici ile buluşturuyor

İSTANBUL (AA) – Vodafone TV Genel Müdürü Berna Kulaksız, "Vodafone TV servisimizle Türkiye'nin dört bir yanında müşterilerimize kaliteli TV ve video içeriğini kesintisiz olarak ve uygun fiyatla sunmaya devam ediyoruz. Bu kapsamda, sinemasever müşterilerimiz için eylül ayına özel zengin bir portföy hazırladık." ifadelerini kullandı.

Vodafone'dan yapılan açıklamaya göre, şirketin dijital TV servisi Vodafone TV, ağustos ayında diziden filme, spordan belgesele, her zevke ve yaşa uygun zengin içerikleriyle izleyicilerin tercihi oldu.

Her ay 1 milyonu aşkın abone tarafından kullanılan Vodafone TV'de ağustos ayında en çok izlenen filmler arasında Jumanji: Vahşi Orman, Marslı, Yarından Sonra, İnanılmaz Örümcek Adam 2, Shazam! 6 Güç, Mutluluk Zamanı ve Prometheus yer aldı.

Ağustos'ta en çok izlenen kanallar ise TV8, Fox, Kanal D, TRT Spor ve Show TV olarak sıralandı. Vodafone TV, eylül ayında da müşterileri için birbirinden keyifli içerikler sunuyor.

Vodafone TV kullanıcıları, 2019 yapımı, Will Smith'li aksiyon-drama filmi İkizler Projesi'ni, Elton John'ın biyografisini konu alan, Oscar ödüllü müzikal Roket Adam'ı, Michael Dougherty yönetiminde efsane bilim kurgu serisinin devam filmi Godzilla: Canavarlar Kralı'nı, Tom Cruise ve Henry Cavill'in başrollerini paylaştığı, Christopher McQuarrie imzalı, serinin 6. filmi Görevimiz Tehlike: Yansımalar'ı izleyebilecek.

Verilen bilgiye göre, Vodafone TV, kullanıcılarına, 24 saate kadar geri alma özelliği ile 90’ı aşkın TV kanalını ve çoğunluğu film, dizi, belgesel ve çizgi filmden oluşan 6 binin üzerinde seç-izle içeriği akıllı telefonlarından, tabletlerinden, web’den ve akıllı televizyonlar üzerinden izleme imkanı sunuyor.

Google Play, Apple App Store, Android TV, LG Content Store, Samsung Smart Hub ve Apple TV online mağazalarından da erişilebilen Vodafone TV uygulaması, bugüne kadar 7 milyon kez indirildi. Vodafone TV'nin aylık aktif kullanıcı sayısı ise 1 milyonu aştı.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Vodafone TV Genel Müdürü Berna Kulaksız, şu değerlendirmelerde bulundu:

"Vodafone TV servisimizle Türkiye'nin dört bir yanında müşterilerimize kaliteli TV ve video içeriğini kesintisiz olarak ve uygun fiyatla sunmaya devam ediyoruz. Bu kapsamda, sinemasever müşterilerimiz için eylül ayına özel zengin bir portföy hazırladık.

En beğenilen yapımları bir araya getirdiğimiz içeriğimizle izleyicilerimizin dijital platformlarda sinema izleme keyfini artırmayı hedefliyoruz. Vodafone olarak, müşterilerimizin hayatını kolaylaştıran ürün ve servislerle her zaman yanlarında olmaya devam edeceğiz."

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

Daha Fazla Haber

İSTANBUL (AA) – Vodafone, akıllı telefon markası Tecno'nun yerli üretim Camon 16 modeline özel kampanya başlattı.

Vodafone'dan yapılan açıklamaya göre, en net selfie kamerasına sahip olduğu belirtilen Camon 16 modeli, 2 ay boyunca sadece Vodafone portföyünde bulunacak ve 660 TL indirimle satışa sunulacak.

Müşteriler, normal aylık taksidi 354 TL olan Camon 16'yı Vodafone'dan ayda sadece 299 TL ödeyerek 12 taksitle satın alabilecek.

Açıklamada kampanyaya ilişkin değerlendirmeleri yer alan Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Meltem Bakiler Şahin, en yeni dijital teknolojileri dünyayla aynı anda müşterilerin kullanımına sunmaya devam ettiklerini bildirdi.

Bu kapsamda Tecno'nun en başarılı ürünlerinden, yerli üretim Camon 16 modelini Vodafone ayrıcalıklarıyla müşterilerle buluşturduklarını kaydeden Şahin, şu açıklamalarda bulundu:

"Tüm dünyada en net selfie kamerasına sahip akıllı telefon olarak gösterilen Camon 16 modeli 2 ay boyunca yalnızca Vodafone portföyünde bulunacak. Müşterilerimiz, bu modeli Vodafone'a özel 660 TL indirimle satın alabilecek. Dünyada bir akıllı telefon kullanıcısı yılda ortalama 450'nin üzerinde selfie çekiyor. Gelişmiş özellikleriyle dikkat çeken bu telefonun, Vodafone ayrıcalıklarıyla birleştiğinde müşterilerimizin dijital deneyimini artıracağına inanıyoruz. Ayrıcalıklı ürün ve hizmetlerimizle müşteri deneyiminde farklılaşmaya devam edeceğiz."

– Yerli üretim, 48 MP kamera

Tecno'nun son çıkardığı Camon serisinin en yeni üyesi Camon 16 modeli, gelişmiş teknik özellikleriyle dikkat çekiyor. Camon 16'nın, 48 MP ultra dörtlü kamerası ve ultra gece portresi özelliği bulunuyor.

HD 6.8 inç ekran ekran, 6 GB RAM ve 5 bin mAh bataryası bulunan cihaz, purist blue, cloud white ve misty grey olmak üzere 3 farklı renkte satışa sunuyor.

İSTANBUL (AA) – Vodafone Türkiye'nin 1 Nisan 2019-31 Mart 2020 mali yılı boyunca çevresel, sosyal, ekonomik ve yönetimsel konulardaki uygulamalarını ve performansını şeffaf bir şekilde paylaştığı "2020 Sürdürülebilirlik Raporu", Amerikan İletişim Profesyonelleri Ligi'nin (League of American Communications Professionals-LACP) düzenlediği 2020 Vision Ödülleri Yıllık Rapor Yarışması'nda platin ödüle layık görüldü.

Vodafone açıklamasına göre, şirket, ulusal ve uluslararası düzeydeki başarılarına bir yenisini ekledi.

Vodafone Türkiye 2020 Sürdürülebilirlik Raporu, ilk etki, rapor kapağı, rapor anlatımı, rapor finansalları, yaratıcılık, mesaj netliği, bilgiye erişebilirlik gibi kriterler göz önüne alınarak yapılan değerlendirmede, globalde ilk 100 rapor içinde 61'inci sırada yer alırken, Avrupa, Orta Doğu, Afrika (EMEA) bölgesi raporları arasında 13. oldu. Öte yandan, Türkiye’de yayınlanan en başarılı ilk 10 rapor içinde yer aldı.

– "Sürdürülebilirlik temel iş stratejimizin parçası"

Açıklamada görüşlerine yer verilen Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Hasan Süel, Vodafone olarak, sürdürülebilirliği iş yapma biçimlerinin ayrılmaz bir parçası haline getirdiklerini belirterek, şunları kaydetti:

"'Amaç odaklı bir şirket' olarak, sürdürülebilirlik yol haritamıza uygun aksiyonlar alıyor, sürdürülebilirlik performansımızı 10 yılı aşkın süredir kamuoyu ile düzenli biçimde, gönüllü olarak paylaşıyoruz. Günümüzde şirketlerin performansını bütünsel şekilde ortaya koymaları daha da önem kazanıyor. Bu kapsamda başta müşteri talepleri ve yatırımcı beklentilerine yanıt vermek üzere şirketimizin çevresel, sosyal ve yönetişimsel performansını geliştirmeye, bu alanlarda şeffaflığa ve faaliyetlerimizin etkileri konusunda daha fazla bilgi açıklamaya odaklanıyoruz. Son raporumuzda, ana değer alanlarımız olan dijital toplum, kapsayıcılık ve çevre konularında hedeflerimizi ve performansımızı nasıl yönettiğimizi aktardık, paydaşlarımızın görüşlerine şeffaflıkla yer verdik. Raporumuzu dijitalleşmeden aldığımız ilhamla, çok sayıda web sayfasına link vererek, metinleri video içerikleriyle birleştirerek interaktif şekilde hazırladık. Dünyanın sayılı ödül programlarından Amerikan İletişim Profesyonelleri Ligi'nde bir kez daha ödül almış olmaktan son derece mutluyuz. Sürdürülebilirliği temel iş stratejimizin parçası olarak görmeye ve hedeflerimiz doğrultusunda ilerlemeye devam edeceğiz."

– İnteraktif hale getirildi

Verilen bilgiye göre, Vodafone Türkiye, sürdürülebilirlik alanında 10 yılı aşkın süredir gönüllü olarak, Küresel Raporlama Girişimi ve Birleşmiş Milletler Sürdürülebilir Kalkınma Amaçları doğrultusunda uluslararası standartlarda hedef-performans bazlı raporlama yapıyor.

Şirket, son raporunda, ana değer alanları olarak belirlediği dijital toplum, kapsayıcılık ve çevre konularındaki proje ve çalışmalarını aktardı, paydaşlarının görüşlerine yer verdi. Dijital bir anlayışla hazırlanan rapor, çok sayıda web sayfasına link verilerek interaktif hale getirildi.

Şirketin amaç odaklı çalışmalarını en iyi şekilde anlatmak için metinler ve video içerikleri birleştirildi. İçeriklerin metin, görsel ve videolarla zenginleştirildiği rapor, mobil cihaz ve masaüstü bilgisayar uyumlu olup daha kolay okunabilir bir yapı sunuyor.

Vodafone Türkiye 2020 Sürdürülebilirlik Raporu, geçen yıl LACP 2020 Inspire Ödülleri "Kurumsal Yayın" kategorisinde gümüş ödüle layık görülmüştü.

LACP 2020 Vision Ödülleri'ne 4 kıtada 20 ülkeden başvuru oldu. Kayıtlar, yüzde 37 ile son 10 yılın en yüksek oranına ulaştı. Başvurular; ağırlıklı olarak entegre raporlar, online raporlar ve çevresel, sosyal ve yönetişimsel raporlarından oluştu.

Yaklaşık 500 kurumun temsil edildiği organizasyona salgının uluslararası iş camiası üzerindeki etkileri damgasını vurdu. Etkinlik ayrıca, günümüz iletişim profesyonellerinin son derece değişken iş senaryolarına başarıyla uyum sağladıklarını da gösterdi. Son bir yılda üretilen yıllık raporların kalitesinin tüm lojistik zorluklara rağmen çok yüksek olduğu görüldü.