Çar. Tem 24th, 2019

YİK Üyesi Mehmet Ali Şahin'in acı günü

– Şahin’in, İstanbul’da tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybeden yengesi Leyla Şahin’in cenazesi toprağa verildi

KARABÜK (AA) – Cumhurbaşkanlığı Yüksek İstişare Kurulu (YİK) Üyesi 'in vefat eden yengesi emekli öğretmen Leyla Şahin'in naaşı, Karabük'te defnedildi.

İstanbul'da tedavi gördüğü hastanede yaşamını yitiren Leyla Şahin (60) için Ovacık ilçesi Ekincik köyü camisinde cenaze töreni düzenlendi.

Şahin'in cenazesi, kılınan namazın ardından Ekincik Mezarlığı'nda toprağa verildi.

Protokol üyeleri, YİK Üyesi Şahin'e taziyelerini iletti.

Törene, Karabük Valisi Fuat Gürel, Belediye Başkanı Rafet Vergili, Karabük Üniversitesi Rektörü Refik Polat, İl Emniyet Müdürü Sırrı Tuğ, İl Jandarma Komutanı Ali Sefa Yılmaz, Safranbolu Kaymakamı ve Ovacık Kaymakam Vekili Fatih Ürkmezer, Ovacık Belediye Başkanı Yakup Narter, Eskipazar Belediye Başkanı Hüseyin Dönmez, kurum müdürleri ve vatandaşlar katıldı.

  • Mehmet Ali Şahin: “Müslümanlar maalesef sıkıntı içerisindeler”
  • KARABÜK (AA) – Eski TBMM Başkanı Mehmet Ali Şahin, Arap Birliği ve Körfez İşbirliği Konseyi (KİK) olağanüstü zirvesine ilişkin, "Savaşı değil barışı konuşmamız gereken bir mübarek aydayız ama maalesef ramazan günü Mekke'de savaş konuşuyoruz." dedi.
    Şahin, babaevi olan Karabük'ün Ovacık ilçesine bağlı Ekincik köyünde düzenlediği iftar programında yaptığı konuşmada, dini bayramların ve ramazan gibi müstesna

  • Mehmet Ali Şahin: “İyi insan olmaya gayret etmeliyiz”

  • KARABÜK (AA) – Eski TBMM Başkanı Mehmet Ali Şahin, dünyada İslam karşıtlığı olduğunu, bunda Müslümanların da kabahatleri bulunduğunu ifade ederek, “Şu mübarek günlerde gerekli dersleri ve sonuçları çıkararak iyi vatandaş olmaya, başkalarının da yardımına koşan iyi insan olmaya gayret etmeliyiz.” dedi.
    Şahin, AK Parti Dış İlişkiler Başkan Yardımcısı Mehmet Ceylan’ın Karabük’ün Safranbolu ilçesinde düzenlediği iftar programında