Yıldız Entegre'den antibakteriyel ürünler

İSTANBUL (AA) – Yıldız Entegre'nin, zengin ürün gamının tamamında bulunan yüzde 99,99'a varan antibakteriyel özelliğiyle tüketicilerin tercihi olduğu bildirildi.

Yıldız Entegre'den yapılan açıklamaya göre, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını nedeniyle hayatın her alanında hijyen önem kazandı. Salgın nedeniyle değişen tasarım yaklaşımları, sağlıklı ve hijyenik yaşam alanları tasarlamayı öncelikli hale getirdi.

"Bugün ürettiklerimiz, yarınlarımızı tüketmesin" anlayışı doğrultusunda, çalışmalarını "doğaya ve insana saygı" ilkesiyle sürdüren Yıldız Entegre, kurulduğu günden bu yana ileri teknolojiyle donatılmış tesislerinde insan sağlığı ve güvenliğine öncelik veren sürdürülebilir ürünlere yatırım yapmaya devam ediyor.

Şirket aynı zamanda konfor ve estetiğin yanı sıra yüzde 99,99'a varan antibakteriyel özelliği olan tüm ürünleriyle de müşterilerinin yaşam alanlarında hijyen sağlıyor.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Yıldız Entegre Satış ve Pazarlama Direktörü Selçuk Ormancı, tüm dünyada mekanların hijyenik ve sağlıklı olmasının öneminin anlaşıldığı bir dönem yaşandığını aktararak, "Pandemi süreci, sürdürülebilir ürünlere olan talebi ve beklentiyi artırdı. Bu dönemde Yıldız Entegre olarak hedefimiz, tüketicilerimize uygun fiyatlı, sağlıklı ve uzun ömürlü ürünler sunmak, herkesin yaşadığı ya da çalıştığı yeri istediği gibi dekore etmesine yardımcı olmak." ifadelerini kullandı.

Yıldız Entegre güvencesiyle "VarioClic" ve "TerraClick" markalarıyla parkede, "Variodor" markasıyla monoblok mdf kapıda ve "Yıldız Trend" markasıyla plaka grubunda kullanıcılara sundukları ürünlerin yüzde 99,99'a varan antibakteriyel özelliğe sahip olduğunu bildiren Ormancı, şunları kaydetti:

"Ürünlerimiz, sahip olduğu bu antibakteriyel özelliği sayesinde tüm yaşam alanlarında gönül rahatlığıyla kullanılabilir. Kalite standartlarından taviz vermeden üretimini gerçekleştirdiğimiz ürünlerimiz ISO 22196 standartları ile test edilmiştir. Üretim süreçlerimizin ne kadar güvenli olduğunu bir kez daha kanıtlamış olduğumuza inanıyorum. Bu bilinç ve sorumlukla aynı titizlikle çalışmaya ve insan sağlığına ürünlerimizi ürettiğimiz ilk günden bugüne olduğu gibi gelecekte de öncelik vermeye devam edeceğiz."

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

Daha Fazla Haber

İSTANBUL (AA) – Yıldız Entegre'nin destekleriyle yenilikçi bir blog olarak kurgulanan Ağacınİzinde.com, yayın hayatına başladı.

Yıldız Entegre'den yapılan açıklamaya göre, ilham veren fikir ve projelerin buluştuğu web sitesi, tasarım odağındaki portre ve haber içeriklerinin yanı sıra mimar ve tasarımcıların ortak paydada buluşabilecekleri fikir platformu olarak hizmet verecek.

Yayın hayatına "Ağacın İzinde" mottosuyla başlayan, yenilikçi bir blog olarak kurgulanan Ağacınİzinde.com'un 10 maddelik manifestosunun ilk maddesinde "gezegenin ve insanın iyiliği için" ifadesi yer aldı.

Ağacınİzinde.com, tasarım odağında özgün fikirlerin yer bulduğu yenilikçi bir blog anlayışıyla tasarlandı. İlham veren tasarım fikirlerinden mimar portrelerine, yenilikçi projelerden doğa, keşif ve başarı hikayelerinin yer aldığı haber ve videolara kadar 360 derece bir içerik dizisi sunuluyor.

Hedef kitlesi arasında mimarlar, tasarımcılar, iç mimarlar, endüstriyel tasarımcılar, öğrenciler, akademisyenler ve tasarım odağında iş yapan profesyonellerin yer aldığı platform aynı zamanda, yorum ve eleştiriler ışığında kişilerin seslerini duyurabilecekleri ortak bir fikir platformu niteliği taşıyor.

Finlandiyalı ünlü mimar Alvar Aalto portesinden Galataport'un tasarımcısı Tanju Özelgin ile yapılan video röportaja, Avustralya'da 2000'li yıllarda keşfedilen dinozor ağaçları wollemiler'den biyofilik tasarıma 360 derece tasarıma dair özgün içerikler Ağacınİzinde.com'da okurlarını bekliyor.

– Özel kodlamayla farklılaştırılan kullanıcı dostu bir teknoloji sunuluyor

Ferah, sade ve yalın bir tasarım diliyle oluşturulan web sitesi, kullanışlı altyapısı ile masaüstü, tablet ve mobil cihazlarda tam uyumlu olmasının yanı sıra özel kodlamayla farklılaştırılan kullanıcı dostu bir teknoloji sunuyor.

Klasik blog sitesinin ötesinde yenilikçi ve avangart bir tasarım anlayışının hakim olduğu web sitesinde, ziyaretçilerin aradıklarını en kolay şekilde bulabilmesi ve tüm sekmelere kolayca ulaşabilmesi sadece üç tıklama ile mümkün olabiliyor.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Yıldız Entegre Satış ve Pazarlama Direktörü Selçuk Ormancı, "Tasarım, gün geçtikçe hayatımızın odağında daha fazla yer alıyor. Biz bu platformda tasarımın odağına ağacı koyup fikirlerin ve projelerin hayat bulduğu bir yayın hayali ile yola çıktık. Tasarım dünyasında bulunan herkese ortak paydada buluşabilecekleri 360 derece bir alan sunduk. Tasarımda sıklıkla ağacın izinden gidildiği bir dönemde bu platformun, yenilikçi yaklaşımı ve vizyonuyla sektörümüze değer katacak bir hamle olduğunu düşünüyorum." ifadelerini kullandı.

İSTANBUL (AA) – Yıldız Entegre, Pantone Renk Enstitüsü tarafından yılın rengi seçilen griyi portföyüne ekleyerek mekanlara özgün ve yalın bir görünüm sunuyor.

Yıldız Entegre açıklamasına göre, şirketin markalarından Yıldız Trend, tüm yaşam alanlarındaki mobilyalara uygulanabilecek birbirinden farklı renk, desen ve yüzey seçenekleriyle sektöründe fark yaratmaya devam ediyor.

Yenilikçi ve inovatif yaklaşımıyla çalışmalarını sürdüren şirket, Pantone Renk Enstitüsü tarafından yılın rengi seçilen griyi suntalam ve mdflam dekor ürünlerine ekledi.

Mekanlara yeni atmosfer kazandırmanın yanı sıra uzun ömürlü kullanım imkanı da sunan Yıldız Trend lam ürünleri, kullanıldığı mobilyayla yaşam alanlarında bütünlük sağlayarak, bulundukları alana uyum ve şıklık kazandırıyor.

Fonksiyonel kullanımıyla da tüketicilerin tercihi olan ürünler, salon, yatak odaları, ortak alanlar ve diğer tüm yaşam alanlarında kullanılabiliyor.

– "Yenilik odaklı projeleri hayata geçirmeye devam edeceğiz"

Yıldız Entegre Satış, Pazarlama ve İhracat Direktörü Selçuk Ormancı, sektördeki yenilikleri yakından takip ederek tasarımlarını hayata geçirdiklerini belirterek, "Yıldız Entegre olarak dünyadaki gelişmeleri yakından izliyor ve bu doğrultuda tasarladığımız ürünlerle sektörümüze öncülük etmeyi sürdürüyoruz. Bir yandan yenilikleri takip ederek kendimizi geliştirirken bir yandan da müşterilerimizin ihtiyaçlarını yeni tasarımlarla buluşturarak fark yaratan ürünler ortaya çıkarıyoruz." ifadelerini kullandı.

Değişen akımların kendilerine tasarım süreçlerinde yeni renklerle ilerleme fırsatı sunduğunu aktaran Ormancı, "En son lam dekor ürün portföyümüze eklediğimiz grinin 4 farklı tonunu, grinin son zamanlarda tasarımda sıkça kullanılması ve kullanıldığı alanlarda diğer desen ve renklerle uyumlanmasından ilham alarak seçtik. Tasarımların hayata geçmiş hallerini görmek heyecan verici bir süreç. Bu motivasyonla yenilik odaklı projeleri hayata geçirmeye devam edeceğiz." bilgilerini verdi.