Cts. Tem 20th, 2019

Yurt dışında yaşayan gençler Fenerbahçeli futbolcularla buluştu

– YTB, Gençlik ve Spor Bakanlığı ve TÜGVA iş birliğinde düzenlenen “Uluslararası Gençlik Kampı”na katılan gençler, Antalya’da Fenerbahçeli futbolcularla bir araya geldi

ANKARA (AA) – Yurtdışı Türkler ve Akraba Topluluklar Başkanlığı (YTB), Gençlik ve Spor Bakanlığı ve Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) iş birliğinde "Uluslararası Gençlik Kampı"na katılan gençler, Kulübünün Antalya'daki kampını ziyaret etti.

YTB yetkililerinden edinilen bilgiye göre, Almanya'dan Türkiye'ye gelerek Antalya'daki "Uluslararası Gençlik Kampı"na katılan gençler, Fenerbahçe Kulübünün futbolcularıyla bir araya geldi.

Uluslararası Gençlik Kampı'na Almanya'dan katılan ve Fenerbahçe'nin Antalya kampına sürpriz bir ziyarette bulunan 90 genç, Fenerbahçeli futbolcularla sohbet ederek fotoğraf çektirdi.

YTB'nin yurt dışında yaşayan gençlere yönelik Türkiye'de her yıl düzenlediği "Gençlik Kampı" programlarına katılanlar, okçuluk, tırmanma duvarı, mini golf, kano, rafting, dağ bisikleti, ip parkuru gibi sportif faaliyetlere katılma imkanı buluyor.

Katılımcılar için ayrıca Türkçe, tarih, dış politika ve kişisel gelişim gibi konulara ilişkin eğitim programları ile doğa ve kültür gezileri de düzenleniyor.

 • Fenerbahçe, Antalya'ya geldi
 • ANTALYA (AA) – Fenerbahçe, Spor Toto Süper Lig'in devre arası hazırlık kampı için Antalya'ya geldi.

  İstanbul'dan uçakla Antalya'ya gelen sarı-lacivertli kafileyi, havalimanında bir grup Fenerbahçeli taraftar, sevgi gösterileriyle karşıladı.

  Futbolcular ve teknik direktör Ersun Yanal'a tezahüratta bulunan taraftar, kulüp yönetimi tarafından affedilen Volkan Demirel'e yoğun ilgi gösterdi.
  Fenerbahçe kafilesi, daha sonra kamp yapacağı Belek Turizm Merkezi'ndeki otele gitti.

  Fenerbahçe'nin

 • Fenerbahçe, Düzce kampında gençlere öncelik veriyor
 • DÜZCE (AA) – Yeni sezon hazırlıklarını Düzce'nin Kaynaşlı ilçesinde sürdüren Fenerbahçe, çalışmalarında genç oyunculara fırsat tanıyor.
  Sarı-lacivertli kulüpten yapılan açıklamaya göre, teknik direktör Ersun Yanal yönetiminde ağırlıklı olarak genç oyuncuların katılımıyla 1 Temmuz'da başlayan yeni sezon hazırlıkları, 3 Temmuz itibarıyla Düzce Topuk Yaylası Tesisleri'nde devam ediyor.
  Teknik direktör Yanal, genç oyuncuların kişisel gelişimi ve adaptasyonuyla yakından