Sal. Haz 25th, 2019

Ziraat Türkiye Kupası 4. turuna, bugün oynanan 13 maçla devam edildi

İSTANBUL (AA) – 4. turuna, bugün oynanan 13 maçla devam edildi.

Bu turda rakiplerine üstünlük sağlayan Trabzonspor, Hatayspor, Aytemiz Alanyaspor, Bodrum Belediyesi Bodrumspor, Boluspor, Ümraniyespor, Nazilli Belediyespor, Darıca Gençlerbirliği, Van Büyükşehir Belediyespor, MKE Ankaragücü, Kayserispor, Evkur Yeni Malatyaspor ve Kahramanmaraşspor, 5. tura yükseldi.

Ziraat Türkiye Kupası 4. turunda bugün oynanan karşılaşmaların skorları şöyle:

BUGSAŞ Spor-Trabzonspor: 0-2

Hatayspor-Fethiyespor: 3-1

Altındağ Belediyespor-Aytemiz Alanyaspor: 1-3

Bodrum Belediyesi Bodrumspor-Demir Grup Sivasspor: 2-1

Şile Yıldızspor-Boluspor: 2-5

Ümraniyespor-Anagold 24Erzincanspor: 5-1

Nazilli Belediyespor-Osmanlıspor: 3-2

Darıca Gençlerbirliği-Kardemir Karabükspor: 6-1

Bandırmaspor Baltok-Van Büyükşehir Belediyespor: 2-4

MKE Ankaragücü-Erbaaspor: 1-0

Kayserispor-Pazarspor: 6-1

Evkur Yeni Malatyaspor-Kırklarelispor: 1-0

Kahramanmaraşspor-Atiker Konyaspor: 3-0

Kupada 4. tur, yarın oynanacak 8 karşılaşmayla tamamlanacak.

  • Futbolda Ziraat Türkiye Kupası’nda 4. tur heyecanı, yarın yapılacak 7 karşılaşmayla başlayacak
  • İSTANBUL (AA) – Futbolda Ziraat Türkiye Kupası'nda 4. tur heyecanı, yarın yapılacak 7 karşılaşmayla başlayacak.
    Ziraat Türkiye Kupası'nın 4. turunda Spor Toto Süper Lig ekiplerinden Trabzonspor, Aytemiz Alanyaspor, Bursaspor, Demir Grup Sivasspor, Evkur Yeni Malatyaspor, Göztepe, Kasımpaşa ve Kayserispor ile 3. eleme turunu geçen 48 takım mücadele edecek.
    Tek maç eleme sistemine göre oynanacak 4. tur

  • Ziraat Türkiye Kupası 4. eleme turu karşılaşmalarının programı açıklandı
  • İSTANBUL (AA) – Ziraat Türkiye Kupası 4. eleme turu karşılaşmalarının programı açıklandı.
    Türkiye Futbol Federasyonundan (TFF) yapılan açıklamaya göre kupada 30, 31 Ekim ve 1 Kasım tarihlerinde oynanacak müsabakaların programı şöyle:

    30 Ekim Salı:
    13.00 Batman Petrolspor-Kasımpaşa (Stat henüz açıklanmadı)
    13.00 Sivas Belediyespor-Denizlispor (Muhsin Yazıcıoğlu Spor Kompleksi)
    14.00 Kastamonuspor 1966-Altay (Kastamonu Gazi)
    15.00 Fatih Karagümrük-Afjet Afyonspor (Atatürk Olimpiyat)
    17.00 Büyükşehir Belediye